Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betiniz 100 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yekbun21x

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
107
21
18
Bu konuyu açıp kefil olan essek o evladı kim o Musti nerde oo evladı

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,211
6,188
113
Ya varya hakkaten bizim millet dolandırılmayı hakediyor aq lan olm boyle deneme bonusu mu olur 500 yatır 2000 çek 1500 siteye zarar 1000 kişiye ödeme yapsa 1.5 milyon para yapar Allah akıl fikir versin su yatıranlara akıl alır gibi değilsiniz ki bu bonusun 2000 olmama imkanı yok 100 bin kişi alsa bonusu 100 bin kişinin hepsi 2000 yapar su deneme bonusunu

yekbun21x

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
107
21
18
kardeş oda sitenin itlerinden biri demekki geçmiş olsun bu kadar kolay insanın babası para vermezdi zaten sağlam görünümlü bi site de değil
Lisanstan alirjm ben çok görüşmüşlugum var lisans orjinal ama içindeki oo evlatlari neyse

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,211
6,188
113
Ha bu arada yem atmak için tabiki Telegramdan falan 2 3 kişiye ödeme yaparlar kendi adamlarına milleti çekmek için bu kadar saf olmayın ya

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,977
1,375
113
Adamın hesabı silmişler hala yok kullanıcı adı bilmem ne site tokatçı burdada siteyle alakası olan şahıslar var neyini anlamıyorsunuz

Samedinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
171
39
28
Ödeme alan yok daha vurgun yapıp kaxicaklar

fkartal1992

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
964
113
Ya varya hakkaten bizim millet dolandırılmayı hakediyor aq lan olm boyle deneme bonusu mu olur 500 yatır 2000 çek 1500 siteye zarar 1000 kişiye ödeme yapsa 1.5 milyon para yapar Allah akıl fikir versin su yatıranlara akıl alır gibi değilsiniz ki bu bonusun 2000 olmama imkanı yok 100 bin kişi alsa bonusu 100 bin kişinin hepsi 2000 yapar su deneme bonusunu
Reis bende öyle düşünüyordum ama arkadaşim var reel de görüştüğüm oda aldı sordugnda beti yanlış vermiş mallar 25 den herkes çekim yapınca çökmüş ödeme yapacaklar diye yatırdım çektim hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...