Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Betmoon

starworld

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
267
74
28
yiyen kişinin kim olup olmadığını madem bilmiyorsun neden yorum yapıyorsun? söylediğim kişi yemedi o cezayı sadece limitlendi.
ben yedim bu orospu çocugu betmoon yüzünden 85 tl göndermiştim 22/01/2018 tarihinde saat 19:37 de ve o tarihten bu güne 20 gün önce ceza kagıdı geldi bana
betmoon canlı destege bağlandım onlar bile teyitledi evet 85 tl havale yapmışsınız ama cezanızı biz ödemeyiz dediler
bende ben ödeyin demiyorum alıcı hesabını siz biliyorsunuz o ne durumda bu nasıl iş siz bizlerin güvenliğini almadan nasıl böyle bir şey olur diye sordugumda bana bu sizi ilgilendirir diyerek engeleldiler
daha kalkıpta bana şu betmoon denen piçleri korumayın. a.q herkese tabiikide kötü değiller illaki memnun olanlar olacak yoksa o gemiyi döndüremezler. 100 kişiye iyilerse güvenilir görünüyorlarsa 2-3 kişiye de böyle ve buna benzer şeyler yapıyorlar
yazmışınız buraya sorun yaşamadım kral site falan diye 50 tl yatırsanız bakiyenize geçmese o kral site dediğiniz betmoona atar tutar giydirirsiniz değil mi?
bak görüyormusun buyur bu da resmi

Myers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
494
142
43
ben yedim bu orospu çocugu betmoon yüzünden 85 tl göndermiştim 22/01/2018 tarihinde saat 19:37 de ve o tarihten bu güne 20 gün önce ceza kagıdı geldi bana
betmoon canlı destege bağlandım onlar bile teyitledi evet 85 tl havale yapmışsınız ama cezanızı biz ödemeyiz dediler
bende ben ödeyin demiyorum alıcı hesabını siz biliyorsunuz o ne durumda bu nasıl iş siz bizlerin güvenliğini almadan nasıl böyle bir şey olur diye sordugumda bana bu sizi ilgilendirir diyerek engeleldiler
daha kalkıpta bana şu betmoon denen piçleri korumayın. a.q herkese tabiikide kötü değiller illaki memnun olanlar olacak yoksa o gemiyi döndüremezler. 100 kişiye iyilerse güvenilir görünüyorlarsa 2-3 kişiye de böyle ve buna benzer şeyler yapıyorlar
yazmışınız buraya sorun yaşamadım kral site falan diye 50 tl yatırsanız bakiyenize geçmese o kral site dediğiniz betmoona atar tutar giydirirsiniz değil mi?
senin yediğini biliyorum kral zaten sözüm başka birineydi portbetten ceza yiyende var grandbettingden de yiyen var onların da cezalarını ödemediler 1 sene olmuş senın nerdeyse bende dıyorum betmoon havale almıyor hiçbir şekilde 1 sene önce alıyordu sanırım

starworld

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
267
74
28
senin yediğini biliyorum kral zaten sözüm başka birineydi portbetten ceza yiyende var grandbettingden de yiyen var onların da cezalarını ödemediler 1 sene olmuş senın nerdeyse bende dıyorum betmoon havale almıyor hiçbir şekilde 1 sene önce alıyordu sanırım
canlıyada sordugumda zaten yaklaşık 1 seneye yakındır havale almıyoruz diyorlar eee 1 sene öncekiler ne olacak al işte patladım ve bir tek de ben değilim bir çok kişiye ceza gelmiş bana bunuda call center aradı söyledi herşeyi ama biz bir şey yapamayız deyip çıktılar işin içinden bu kadar basit yani bak

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Freebet verdiklerinde çevirdim ve hesabımı kapatmışlardı 3-5 kişi beni küçük düşürmeye çalışıp azarlayıp site banka gibi felan fişman methiyeler yağdırıyordu @starworld sana değilde onlara gitseydi keşke bu ceza

starworld

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
267
74
28
kimbilir ne kadar kişiye gitti bu şerefsiz betmoon denen site yüzünden ceza kişilere
bu son olanlardan sonra umarım kimse buraya havale ile değil diğer yöntemler ile de olsa para yatırmazlar inaşallah
niye mi? söyleyeyim twitterda güven vermeden kullanıcı bilgileri bir densizin yada densizlerin eline nasıl geçiyor bu nasıl site güvenliği
twitterda bir çok kişi takipten çıkmış ve bir çok kişide hesaplarını kapattırıyor haklı olarak. yani üyeliği olanlar bile yatırım yapmaz bence yapsada çok küçük bir bölüm yapar. eee bu durumda ne olacak finansal olarak küçülecekler. yatırım yapan kazansa acaba parasını alabilecek mi?
bu saatten sonra onlarda muamma

ertugrulbaba07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,234
724
113
bak görüyormusun buyur bu da resmi
Ceza ne kadar geldi bro ?

erdenuysa

Yeni üye
Yeni Üye
4
0
3
Arkadaslar bitexen sanal para veriyor istedikleri hesap onayi hesap onayini yaptiktan sonra hesabiniza 20 tl degerinde exen para veriyor diler seniz onu hemen satip bitcoin veya diger sanal paralardan aatin alabiliyorsunuz 50 tl karsiligin gelsigi zaman satip turk lirasi olarak cekebiliyorsunuz sirket turk sirketi guvenilir https://www.bitexen.com/?ref=9395669

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
Arkadaslar bitexen sanal para veriyor istedikleri hesap onayi hesap onayini yaptiktan sonra hesabiniza 20 tl degerinde exen para veriyor diler seniz onu hemen satip bitcoin veya diger sanal paralardan aatin alabiliyorsunuz 50 tl karsiligin gelsigi zaman satip turk lirasi olarak cekebiliyorsunuz sirket turk sirketi guvenilir https://www.bitexen.com/?ref=9395669
referans kasma len :)

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
ya sikecem bitexeninizi millet ne diyor sen ne yazıyorsun la hepde yeni üyeler de oluyor bu sıktımın exeni harbiden yeter artık exeninizi sikiyim bi bitmediniz amk

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
o bilgilerini yazdıklarından biride d..şklı çıkarsa bunların yedi sülalesini ..ker :D

mayk06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
161
16
18
Bunlar demekki parasını alınca susacak sov yapıyolar :D

Mamodu

Tanınmış üye
Aktif Üye