Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Betmoon

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Mehmetçik vakfına bağış yapılmasını istiyor devletle alakalı mı bunlar Siber polis yada yayıldız hack

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,999
248
63
internet bağlatırken dahi her şey isteniyor çürük yumurta olsa orda da olur o zaman saçma yazmayın beyler fotokobi istiyor adamlar internet baglayırtken düşünün

BlackJack

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
293
94
28
- Burası karışacak , Vaziyet alın. :)

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Mehmetçik vakfına bağış yapılmasını istiyor devletle alakalı mı bunlar Siber polis yada yayıldız hack
alaksı yok...olayı mehmetcikleride katıp daha fazla destek sağlamak istiyorlar..kalpazanlar..betmoonda bunlarda kalpaazan..kendi aralarındaki anlaşmazlık eminim.

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
alaksı yok...olayı mehmetcikleride katıp daha fazla destek sağlamak istiyorlar..kalpazanlar..betmoonda bunlarda kalpaazan..kendi aralarındaki anlaşmazlık eminim.
Bağış yap diyosun Mehmetçiğin resmi sitesi heralde yada yatırmayacaklarını biliyorlar bilerek görüntü olsun diyede yapmış olabilirler

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
tamam aslan parçası:)) yaparsın sen..ülkenin durumuna bak:)) tc ad soyad ile bana hat açacak vay vay vay:))
Kardeşim inatlaşma benimle daha önce yapmasam emin konuşmam çok basit bir şekilde yapabilirim bunu ama yapmıyorum sırf senin egonu yerle bir etmek için birkez daha yapabilirim at özelden adresini bilgilerini evine göndereyim hattını ;)

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
Kardeş her betmoon konusunda destan yazıyorsun, betmoon'un patronu olsaydım yemin ediyorum senin önce limitini kaldırırdım sonra da hesabına 20.000 TL çevrimsiz direk ana para verirdim. bu nasıl bi düşmanlık. alt tarafı limitlendin dostum bu kadar destan yazılacak ne var ki
kardes sen benım yazdıklarımı hep eksık okuyorsun ben lımıt yedım betmoondan evet dogru cogu sıtelerdende yedım lımıt lımıt yemem kadar normal bırsey yok benım sıkıntım bunu twitterda duzgun bır uslup kullanarak admıne ıletmem oldu sonuclanmayan bahıslerımı ve neden lımıt yedıgı sordum admınde bana sizede bırsey begendıremıyoruz dıyerek engelledı ve sıtedende banladı hesabımı kapattı benım mucadelem bır sıte bu kadar kolay hesap kapatabılıyorsa her boku yapabılır ben oyle salak sacma sıtelere para gomerek oyun oynamam 3 ayda 4 ayda bır 1100 tl tutuyor kıbrısa 3 gun gıdıs donus ucak bıletı konaklama gıderım kumarımı butceme gore orda oynar eglenır gelırım hıc bır sıteye eskısı gıbı mılyarları gömmem en fazla 500 tl yatırı 2500 oldugu zaman cekım verırım yanı benden en fazla 500 tl çalabılırler benım amacım bu denlı kafasına gore hesap kapatan sıteye karsı dıkkatlı olun demek sen zaten betmoonun patronu gıbısın canı siparene savunuyorsun hamdi bey senı gorse 20 tl freebet kesın tanımlardı bır sıte dusun tamam paranı yolluyor eyvallah hızlıda yolluyor onada kabul ama bunu yapabılen baska sıtelerde varken bunca boku meydana cıkmısken yalan yada dogru ortalık bu kadar karısıkken neden burdan oynayım sımdı ben 500 tl yı betmoon yerıne grandbettıng e yatırsam ne gıbı bıur kayıp yasıyacagım yada rotabete yada ultrabete ben bunu anlatmaya calısıyorum betmoon bu sıra karısık bıraz uzak durun eskı saglam sıtelerden devam edın

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
kardes sen benım yazdıklarımı hep eksık okuyorsun ben lımıt yedım betmoondan evet dogru cogu sıtelerdende yedım lımıt lımıt yemem kadar normal bırsey yok benım sıkıntım bunu twitterda duzgun bır uslup kullanarak admıne ıletmem oldu sonuclanmayan bahıslerımı ve neden lımıt yedıgı sordum admınde bana sizede bırsey begendıremıyoruz dıyerek engelledı ve sıtedende banladı hesabımı kapattı benım mucadelem bır sıte bu kadar kolay hesap kapatabılıyorsa her boku yapabılır ben oyle salak sacma sıtelere para gomerek oyun oynamam 3 ayda 4 ayda bır 1100 tl tutuyor kıbrısa 3 gun gıdıs donus ucak bıletı konaklama gıderım kumarımı butceme gore orda oynar eglenır gelırım hıc bır sıteye eskısı gıbı mılyarları gömmem en fazla 500 tl yatırı 2500 oldugu zaman cekım verırım yanı benden en fazla 500 tl çalabılırler benım amacım bu denlı kafasına gore hesap kapatan sıteye karsı dıkkatlı olun demek sen zaten betmoonun patronu gıbısın canı siparene savunuyorsun hamdi bey senı gorse 20 tl freebet kesın tanımlardı bır sıte dusun tamam paranı yolluyor eyvallah hızlıda yolluyor onada kabul ama bunu yapabılen baska sıtelerde varken bunca boku meydana cıkmısken yalan yada dogru ortalık bu kadar karısıkken neden burdan oynayım sımdı ben 500 tl yı betmoon yerıne grandbettıng e yatırsam ne gıbı bıur kayıp yasıyacagım yada rotabete yada ultrabete ben bunu anlatmaya calısıyorum betmoon bu sıra karısık bıraz uzak durun eskı saglam sıtelerden devam edın
Aynı şekilde benimde hesabım kapatıldı dünde twitterdan engellediler içerde 400 tl param kaldı ama neyseki gecen hafta 2700 çekmiştim daha tövbe buraya yatırım yapmam iyiki hesabımı kapattılar bu siteye bulaşmayın daha ben tempoya gectim eskilerle devam

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
insanlar sanki Türkiye ekonomısını kurtaracakmıs gıbı bu durumda betmoona ben sahıp cıkıyorum 500 tl yatırdım 1000 tl yatırdım betmoonun arkasındayız dıyorlar tamam kardesde nıye cokmu paranız var veya bu adamlar 500 yatırdıgın zaman senın hesabı 1000 tl mı yapıyor sartları aynı olan betmoondan daha eskı ve kalıtelı olan sıteler varken bu mucadele neden valla Hollandayı eleştirmek ıcın portakal kesen adamlara benzetıyorum ben bu ısı gerek yok arkadaslar yatırın yıne betmoona ama bekleyın az 1 hafta 2 hafta bekleyın sonra yatırın ılla gobegınız betmoonla kesılmısse az bekleyın oyle yatırın yada lımıtı dusurun 500 se 200 yatırın sadece pıyasayı koklayın bıraz ara verın yeter