Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpapel - Deneme Bonusu

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Çevrim süresi varmı

Tarikmese

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,082
307
83
Size özel bonusum var bi sitw var konuyu nasıl açıdan yardımcı olun konum u aciyim

Tarikmese

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,082
307
83
Konuyu paylaştım bak anasayfaya

Tarikmese

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,082
307
83
Kuponlarınız en az 2 maç ve her bir maçın oranı minumum 1.45'den olmalıdır. 10 katı çevrim yapmanız yeterlidir. Kazancınızı çekebilmeniz için minimum 50 TL yatırıp, en az 1 defa 1.30 orandan kullanmalısınız.

Bonus detayları için: https://www.ruyabet25.com/tr/content/whatsapp-bonusu

iceman22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
250
44
28
la casa de papel dizisinin karakterlerini de canlı desteğe koymuşlar bizim forumbahse de 3-5 tane ajanı koymuşlar onlarda paslaşıyorlar oslo-helsinki-rio-denver-moskova-tokyo-nairobi bir profesör eksik valla...bu site ödeme yapmaz bence...

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
Bende çevrimi tamamladım para yatırıp yatırma konusunda düşünüyorum varmı buraya yatırıp çeken dün buradan birine mesaj attım cevap yazmadı

Zaferduru

Üye
Yeni Üye
28
4
8
@Genclerbirligi mesajını yarım saat kadar önce gördüm ve cevap da yazdım kardeşim bilesin.

Bi de; herkes çekim yapan var mı, ekran görüntüsü atacak var mı diyo da, ben yaklaşık 3 hafta önce yaptığım çekimin görüntüsünü paylaştım zaten, kaale alınmaması ilginç..

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
Arkadaslar cevrimim bitti 100 yatirdim 1.40ve uzeri. Parayi bolerek yani yatirdigim 100 lirayi birden degil ama 20-30 seklinde bastim hepsi kaybetti.Bonus cevrimimden 104 kazanmistim 100 çektim 20 dakikada 85 olarak atmden geldi.15 kesinti canli destekten istedim verdiler onunlada kupon yaptim.