Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsmove 250 TL Deneme Bonusu

Ahmetdeveci

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
15
8
Adamlar 50 k cekti data hesapdan mülti hesabdan falan kanka oderler yani
Allah razi olsun sizden mehmet ozellikle mayko 20 dk da odediler 1000 lira temiz para sayenizde son 1000 lira daha lazim gercekten aile ortami var burada ondanda kazanirsam rahat uyuyabilirim bir zaat once cok sikintidaydim yine az biraz sikinti kaldi hemen 1 hesap daha acim sagolun var olun

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Oğlum şu destekteki karılara 50 tane soru sormayın 10 dk da bir kişi ilerliyor şaka mısınız:)

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
3 gündür canlı destek oya ile konuştuğum kadar annemle babamla konuşmadım herhalde :)

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
58
28
Alan ciksin kasiyor ins yarinda devam eder bugun aksam gorsum gec basadik 5 k cektik millet goturmus paralari

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,068
2,489
113
Canlı desteğin beyni sulandı merhaba yazdım işlemi kontrol ediyorum dedi neyi kontrol ediyorsun dedim kullanıcı adınızı sağ üst profilden öğrenebilirsiniz diyor

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Oğlum adamlar multiyi falan biliyor seslenmiyorlar sanırsam ellerinde belirledikleri dagitacaklari para var onları dağıtıyorlar tahminimce tutar bitince kapatırlar ben

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
Oğlum adamlar multiyi falan biliyor seslenmiyorlar sanırsam ellerinde belirledikleri dagitacaklari para var onları dağıtıyorlar tahminimce tutar bitince kapatırlar ben
Şuan anlık eklemiyor dimi 30 dj ixinde eklencek diyir

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43
Hiç bağlanamıyorum ki canlıya hep msj bırakın