Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betunlim 100 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2002

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
223
43
ula 50 liramız da mı gidece yatırdıgımız

BARON67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,194
1,160
113
Ne bitr

Dedim ben de de aynı oldu :(
Gece 2 k yi görmüştüm 1 k ya kadar düşürdüm bakiyeyi kaybede kaybede sabah belge iptal dediler takrar yükledim çekim verdim iptal ettiler tekrar yükledim tekrar iptal edip hesabı engellediler mail attım belgeleri hesabı açmışlar bu seferde parayı silmisler 😂😂

Kasator

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
200
104
28
Gece 2 k yi görmüştüm 1 k ya kadar düşürdüm bakiyeyi kaybede kaybede sabah belge iptal dediler takrar yükledim çekim verdim iptal ettiler tekrar yükledim tekrar iptal edip hesabı engellediler mail attım belgeleri hesabı açmışlar bu seferde parayı silmisler 😂😂
Vay be üzüldüm ya aman gelen gidiyor zaten :(

2002

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
223
43
Pasaportlu selfie ve BC'nin tarih ve adının bulunduğu bir sayfa

şimdide bunu istediler bu nedir?

2002

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
223
43
anladım bizi de ipecekler de deneyelim gitti 50 tlmiz :D

2002

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
223
43
bstım bi maça tüm tutarı 2 dk kaldı bitime ya 6 ya katlar ya da biter ben de umudu keserim :D

JanValjaN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,053
727
113
kimse kimseyi düşünmez burda boş yapmayın hızlı olan kazanır sadece bakiyeleri 2k 3k yapana kadar 400 500 e tamah edip çekcektiniz

Trgy61

Üye
Yeni Üye
38
13
8
başka siteden multi denedikten sonra buraya şikayet açma yalnız x sitesi hesabımı kapattı paramı alamıyorum diye var öyle birkaç tip şikayet açan forumda suçlu olduğu halde utanmadan bir de milleti canlı desteğe yönlendirip küfrettiriyorlar
Bi zahmet gülü seven dikenine katlansın kral. Heralde öyle bişey yapacak değiliz

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
birader konu boyunca yok multiciler şöyle multiciler böyle deyip duruyosunuz sanki elinizden ekmeğinizi alan oldu yapın kardeş sizde bende açık kalp ameliyatı yapamıyorum ama gidip kalp cerrahına sallamıyorum ekonomi ortada insanlar para kazanmak için her fırsatı değerlendirmek zorunda siz ağlasanızda sızlasanızda bu iş bu şekilde devam edicek vergi vermeyen milletin ocağını söndüren kumar sitelerine çoklu hesap açtığı için insanların utanmasını falanmı bekliyosunuz ya da aldığınız bonusla zengin olacağınızın garantisinimi aldınız bu ne saçma bi yakarış lan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...