Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betvast Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ouzarslan

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9
3
3
Bence konuyu da kapatın başkan reklam yapılmasın bunlara boş yere. Normalde kazanmayacak kupon kazandı sevincimizi de kursağımızda bıraktılar

Murat007

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
445
118
43
Ödeme filan yapmıyorlar arkadaşlar sakin üye olup zamaninizi boşa harcamayın. Saatlerdir iptal ediyorlar çekimi. Kimlik yükledik selfie yükledik ona bahane buna bahane.
Sabah 8 akşam 5 arası gönderiyolarmis başta belirtilmiş o yüzden çekimin iptal oluyodur

15Dilek15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
191
43
Ya bişey söyleyip kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ama 1000 lira yapıp 100 lira çekmek için gerçekten selfie kimlik falan yükleyen var mı bu siteye adamlar bonus kuralında net şekilde yazmışlar göz göre göre bu bonusu niye alırsınız 50 spinin 10 lira vereceği bile şüpheli hadi verdi çekim 100 lira yapmayın etmeyin

mstfylmz06

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7
12
3
arkadaşlar napsın çevrimsiz deneme verip para mı dağıtsın site :) tabiki zor olacak. kurallara göre çeviren herkesin çekimi gönderilmiş arkadaşımda dahil. bu selfie kimlik olayıda tamamiyle insanların sahtekarlık girişimlerinden oluyor bunu hepimiz biliyoruz :))

Nurullah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
610
323
63
arkadaşlar napsın çevrimsiz deneme verip para mı dağıtsın site :) tabiki zor olacak. kurallara göre çeviren herkesin çekimi gönderilmiş arkadaşımda dahil. bu selfie kimlik olayıda tamamiyle insanların sahtekarlık girişimlerinden oluyor bunu hepimiz biliyoruz :))
Ben çekşm verdim selfi dedi onu da attım

Paybol. Papara falan filan yalan dolan

Ekran atın ödendi olanlar. İnanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...