Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
O gözü kalanlar kazananlarında kalıyo
Adam 50k çekim yapmış yarım saat olmuş
Gidiyo 2 kişi 50 çekilişi beğeni böyle kahpelik olmaz ben direkt banlarım yetkim olsa bırak paran var avq çocukları hala 40-50 yi kovalıyorlar inadına da onlara çıkıyo kör şeytan
O da ayrı bir şey haklısın valla :D

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
inan enişte 4-5 senedir görmedim şeyleri gördüm bu dediğinde o kadar doğru ki aç gözlülük bi insanda varsa herşeyi yapar 1 lira için ama girip 1 lira dağıtmaz ben az buçuk param olunca girip katılmıyorum yazık insanlara
O onu çalıştığı maaş gibi görüyo kardeşim reelde de cımrı bu adamlar zaten cepte 50 milyon olsun yolda biri görse gerçekten ihtiyacı olan 20 lira veremez Allah versin der
Böyle adamların parası yaramaz zaten bunları skli abla yapıp salcan Bursa tarafına 🤣🤣🤣 enişte görmez inşallah mesajı

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
O onu çalıştığı maaş gibi görüyo kardeşim reelde de cımrı bu adamlar zaten cepte 50 milyon olsun yolda biri görse gerçekten ihtiyacı olan 20 lira veremez Allah versin der
Böyle adamların parası yaramaz zaten bunları skli abla yapıp salcan Bursa tarafına 🤣🤣🤣 enişte görmez inşallah mesajı
Niye bursa tarafa skli mi biriktiriyoruz enişte biz 😀

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,429
24,617
113
Gecen joe biliyor bir konudaydik neyse bayada zaman gecirdik adam 10k kazandi 25 50 lira para atmis bir kac kisiye..gecen konu acmiş şike diye 25k kaybetmis ne diyim valla üzülmedim

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Gecen joe biliyor bir konudaydik neyse bayada zaman gecirdik adam 10k kazandi 25 50 lira para atmis bir kac kisiye..gecen konu acmiş şike diye 25k kaybetmis ne diyim valla üzülmedim
Yav açma açma gerek yok la geçen eski konuları okudum 2020 nin mart Nisan ayları o zaman 5 kişi 20 falan açıyorduk dolar 5 liraydı bari 50 lira yap
Zamanında bizim konularda yardıranlar parayı buldu dost 3-5 kişi takıldı gözüme bakıyom 100 den cevırıyolar aylardır bi biz gülemedik

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,471
13,665
113
Bana 23tl atmıştı ulan dedim geri atım daha yazmadı yüzsüz bunlar kazanmasın mesela gözüm kalsında aç kalsın 😀

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,429
24,617
113
Yav açma açma gerek yok la geçen eski konuları okudum 2020 nin mart Nisan ayları o zaman 5 kişi 20 falan açıyorduk dolar 5 liraydı bari 50 lira yap
Zamanında bizim konularda yardıranlar parayı buldu dost 3-5 kişi takıldı gözüme bakıyom 100 den cevırıyolar aylardır bi biz gülemedik
Harbi oyle dost ama illaki döner bu şans

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Neyse bizim çekim gelmiş kripto verdik 25 dk da 100 bini zor attılar bol şans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...