Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Dostlar ilk defa bu formda bende dolandirildim payfix patladığı için birinden yardım istedik @Başkan dekontu attı arkadaş ısrarla gelmedini söylüyor 17-18 saattir kendisine dekontu atmamma rağmen inkar ediyor telefon numaranı ver payfix canlı desteğe yazayım sorunu diyorum gelirse ben sana atarım deyip gecistiriyor bı saatten sonra o parayı istemiyorum al 200 lirayla napicaksanbl yap birde pişman oldum keşke yardım etmeseydim diyor Allah'ım ya çok güzel yardımcı oldun sağolasın @orhan1281
Bu insanlar şaka mı afedersin kafayı mı yemiş ben çözemedim q yerinde dün yazmış dost bana yrdımcı ol fix at bana iban geçersin insanlık ettik tamam dedik yaptığı muhabbete bak gelmiş olsa zaten atarım senin 200 liranı ben nabıcam onu çözemedim neyse bişey demiyorum Allah’ından bul

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,577
1,328
113
Sorun nedir , noldu
Dün akşam çekilis bana çıktı dost payfix olmadığı için bikac arkfssa yazdım hatta sanada yazdım bu arkdss yardımcı olurum dedi 17-18 saat geçti dekont atmama rağmen hala para gelmedi diyirbende parayı artık istemiyorum bu arkdsla birşey olursa diğer arkadaşlar benim yaptım hataya düşmesin diye attim

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,484
24,636
113
Bu insanlar şaka mı afedersin kafayı mı yemiş ben çözemedim q yerinde dün yazmış dost bana yrdımcı ol fix at bana iban geçersin insanlık ettik tamam dedik yaptığı muhabbete bak gelmiş olsa zaten atarım senin 200 liranı ben nabıcam onu çözemedim neyse bişey demiyorum Allah’ından bul
Hesap hareketinin videosunu cek at dost konu kapansin

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Dostlar ilk defa bu formda bende dolandirildim payfix patladığı için birinden yardım istedik @Başkan dekontu attı arkadaş ısrarla gelmedini söylüyor 17-18 saattir kendisine dekontu atmamma rağmen inkar ediyor telefon numaranı ver payfix canlı desteğe yazayım sorunu diyorum gelirse ben sana atarım deyip gecistiriyor bı saatten sonra o parayı istemiyorum al 200 lirayla napicaksanbl yap birde pişman oldum keşke yardım etmeseydim diyor Allah'ım ya çok güzel yardımcı oldun sağolasın @orhan1281
Geçmiş olsun dost forum çekilişi mi

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Dekont ve fix son 1 gun kayitlarini video al ss at adama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...