Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Selamün aleyküm hayırlı günler bol şanslar

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,620
24,704
113
Ben PayFix şifrem harici ne kaydı istiyorsanız ekran alık atabilirim herkese sorun yok inanmayan etmeyen varsa . 200 lira için şunları yazdığıma bile utanıyorum neyse
Adama atacaktin konu hic acilmayacakti haksizken hakli duruma gecme suç sende dost ilk basta atacaktin konu kapanacakti bizde hic konusamazdik kimse burada kimseyi taniyamaz güvenemez

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Adama atacaktin konu hic acilmayacakti haksizken hakli duruma gecme suç sende dost ilk basta atacaktin konu kapanacakti bizde hic konusamazdik kimse burada kimseyi taniyamaz güvenemez
Attım ne gerekiyorsa ona da şifremi talep ediyor benden arkadaş sen atar mıydın şifreni 200 lira para için o kolay olanı yapıp iftira atmayı tercih etti ben tüm kayıtları giriş çıkışı hesabı attım ?

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Bi olayın aslını astarını öğrenin ondan sonra suçlayın bi insanı onu anlatmaya çalışıyorum biri birşey yazdığında suçlamayın bi insanı neyse konuyu kapatıyorum Başkan açıklama yap dedim yaptım ben gereken açıklamayı farklı birşey söylemicem

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,620
24,704
113
Attım ne gerekiyorsa ona da şifremi talep ediyor benden arkadaş sen atar mıydın şifreni 200 lira para için o kolay olanı yapıp iftira atmayı tercih etti ben tüm kayıtları giriş çıkışı hesabı attım ?
Tmm neyse konu kapansin uzatmayalim

iceman0606

Umutsuz menfaatler için kumar oynanan günler...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,295
2,511
113
Kazanan roller görmek dileğiyle. ..

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,578
1,329
113
Cümleten selamın aleyküm şükür kavuşturana diyerek başlayayım dün saat 23 sıralarında çekilişten çıktım cebimde kuruş yok yine sonnzamankwrsa olduğu gibi sevindik bikac arkfssa yazdım sağolsun arkadaş ben yardımcı olurum dedi neyse payfix ilettim başkana başkan gönderdim dedi 1 e kadar bekledik arkadaş geçmedi sabah geçer sen uyu ben atarım dedi neyse yattık kalktık baktım yine yok yine yazdım arkadaşa yok dedi dedimki telefon numaranı ilet canlı desteğe sorayım varsa birşey illaki geçer yok ezbere ekran görüntüsü atıp duruyor baskanlada görüştük onada kendisi herhangi bir şifre veyahut birşey vermedi sadece ekran görüntüsü attı ve @Başkan bana 200 lirami gönderip konuyu kapattı bende zaten arkadaş bana 300 lira aticani soykedi bende kendisine degiln300 30 k da atsa şu saatten sinra almiycami söyledim olay budur sahada bu konu hakkında yazmiyvam sanırım çoğu kişi benim gibi yapardı arkadaş haklida olabilir gelmemiste olabior ama başkana şifreyi vermeliydi diye düşünüyorum ve konuyu kapatiyorum

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,620
24,704
113
Cümleten selamın aleyküm şükür kavuşturana diyerek başlayayım dün saat 23 sıralarında çekilişten çıktım cebimde kuruş yok yine sonnzamankwrsa olduğu gibi sevindik bikac arkfssa yazdım sağolsun arkadaş ben yardımcı olurum dedi neyse payfix ilettim başkana başkan gönderdim dedi 1 e kadar bekledik arkadaş geçmedi sabah geçer sen uyu ben atarım dedi neyse yattık kalktık baktım yine yok yine yazdım arkadaşa yok dedi dedimki telefon numaranı ilet canlı desteğe sorayım varsa birşey illaki geçer yok ezbere ekran görüntüsü atıp duruyor baskanlada görüştük onada kendisi herhangi bir şifre veyahut birşey vermedi sadece ekran görüntüsü attı ve @Başkan bana 200 lirami gönderip konuyu kapattı bende zaten arkadaş bana 300 lira aticani soykedi bende kendisine degiln300 30 k da atsa şu saatten sinra almiycami söyledim olay budur sahada bu konu hakkında yazmiyvam sanırım çoğu kişi benim gibi yapardı arkadaş haklida olabilir gelmemiste olabior ama başkana şifreyi vermeliydi diye düşünüyorum ve konuyu kapatiyorum
Dost ekran kaydi istiyecektin şifresini istemen sacma olmus bence

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Laf cambazlığına gerek yok Başkan uyardı diye tartışmıcam seninle kardeşim beni bulan yazan sen kendinsin ezbere diyosun da kayıtlar ezber mi oluyor hesaba para girişi çıkışı olmuş mu 2 gündür tüm herşeyi paylaştım ben seninle ama sen naptın 200 lira için insanın günahını aldın ve arkasından konuşturdun . Ezber falan yok neyse o yalana dolana kaçamak sözlere de gerek yok yüklü bi miktar olsa atardım emin ol 200 lira para için ben kimseye şifremi bilgilerimi vermem seni tanımam etmem

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Her kim merak ediyorsa da son 24 saat giriş çıkışlarını herşeyini atarım ne gerekiyorsa ben gelmeyen parayı şuan da zordayım zaten kendimde atamam ki onu anlatamıyorum keşke olsa para da göndersem gelmemiş olsa bile

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Beyler konuyu kapatın ozelden devam edin çözmüşsünüz uzatmayin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...