Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,397
579
113
Roll istiyorum roll. Size kazandırmak istiyorum. Kazanırsak kendi payımla bi roll de benden hediye

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
@orhan1281 ve @Yapabilirim baskanla görüşmüş beyler, 200 tl icin ilmigi geçirmeyek ,
Bakın bi kere açıklama yapıcam banlıydık konudan yazamadım , Bi insanın ipiyle kuyuya inmeyin ben x birisi beni dolandırdı desem ki gerçekliği olmasa herkes onun peşine takılsa Nası bi duygu Yaşar bu insan onu da düşünün ben evliyim çok şükür çoçukta var 20 yaşında insan değilim 200 lira para için ne kendimi ne de arkadaşı bu pozisyona sokarım kaldı ki o bana yazdı yardım et diye pişman oldum yardımcı olduğum içinde , böyle insanlara yardım edilmez . Velhasıl kelam gerekli kayıtları para girişlerini kendisine de başkana da attım . Başkan bi çözüm buldu konu kapandı ricam arkamdan ileri geri konuşmayın konuyu bilmeden etmeden bi araştırın sonra karar verin iyi forumlar

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,551
24,655
113
Bakın bi kere açıklama yapıcam banlıydık konudan yazamadım , Bi insanın ipiyle kuyuya inmeyin ben x birisi beni dolandırdı desem ki gerçekliği olmasa herkes onun peşine takılsa Nası bi duygu Yaşar bu insan onu da düşünün ben evliyim çok şükür çoçukta var 20 yaşında insan değilim 200 lira para için ne kendimi ne de arkadaşı bu pozisyona sokarım kaldı ki o bana yazdı yardım et diye pişman oldum yardımcı olduğum içinde , böyle insanlara yardım edilmez . Velhasıl kelam gerekli kayıtları para girişlerini kendisine de başkana da attım . Başkan bi çözüm buldu konu kapandı ricam arkamdan ileri geri konuşmayın konuyu bilmeden etmeden bi araştırın sonra karar verin iyi forumlar
Öyle yaptik zatende senden ses cikmayinca kabulkendik sandik dost ne yappalim

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Öyle yaptik zatende senden ses cikmayinca kabulkendik sandik dost ne yappalim
Başkan konu daha fazla uzamasın kapatın diye 2 mize de ban attı konudan Allah’a şükür. Alnımız açık kimseden bi
Çekincemiz işimiz yok 200 lira için hele de . İnsanlık yapacaktım yarın maaş yatıcak desteklerim durumum kötü demişti destek atarım dedim gelmese dahi ona da gerek yok artık neyse uzatmıyorum . Bu olayın aslını öğrenmeden kimse hakkında yorum yapmayın .

SaldirayAbi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,744
3,413
113
Cikarip vursaydi masaya aha deseydi kayitlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...