Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Boşandım Unutamıyorum.... Görüşleriniz Nelerdir?

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
birakmaz aga birakmaz seviyosa birakmaz ne demek birakmaz diye bise yok annen baban evlatliktan reddettimi kumar yuzunden herkes hata yapabilir sende diyorsun bak bosanma asamasina geldik donduk diye demekki senin esin seni seviyodu ki dondu sana geri seviyosan bazi seyleri asacaksin zorluksa beraber cekeceksin falan filan bosandim kurtuldum kolaya kacmaktir bu
Arkadaşım ezbere konuşma ana baba ilişkisiyle karı koca ilişkisi aynı mı o kadın da ben eminim ilk borcunda hadi yol al dememiştir canına tak etmiştir ki kapıyı göstermiştir mesele ben bir defa borca düştüm bir şekilde sıfırlandi ikincisi üçüncüsü olsun bakalm kim duruyo benim arkamda kimse kimsenin kumar borcunu ödemeye mecbur değil böyle aşkın ızdırabini sikm öyle şey olurmu ya

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Bendede 3 cocuk var. Ekim ayinda betebetten 1.2 milyon tl cektim evin esyalari full degistim bi sonbahar tatili borclari kapattim evlilige tadilati yaptik😁 oynuyosakta aileye yansitmamak lazim borc islerini ozellikle
Yaş kaç çocuklarin

Denizao

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
546
237
43
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Ne yapmalıyım? *kendime yeni bir yol mu çizmeliyim? Mücadele mi etmeliyim?
Sen kumarı bırak kendine önem ver kimseyi umursama hayatına odaklan giyimini kusamini değiştir güzel mekanlarda takil altına bı araba çek cebine parayı koy bak bakalım neler oluyor bu dediklerim cümle içinde kullanmak kadar kolay değil fakat yaşadığın şuan ki hayat kadar zorda değil seçimini yap

KamaChi

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
78
19
8
1.5 yıl önce tam 3 günde hayatımı mahvettim.3 günde 150K borç yaptım zaten 15 yıldır kumarla boğuşuyordum üstüne 150K borç tuz biber oldu.Eşimin haberi olmadan ta ki bir kaç gün öncesine kadar tüm borçlarımı temizledim.Şükürler olsun eğer duysaydı benimde sonum seninki gibi olacaktı.150K borç yaptığımda paikolojim alt üst olmuştu emanet parayı da orda yemiştim paranın sahibi ansızın parayı isteyince suratına tükürmeyeceğim adamlardan borç aldım hallettim.Neyse uzun lafın kısası Allah hepimizi ıslah etsin bu illetten kurtarsın.

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,504
2,141
113
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Özel hayatını böyle internet ortamında yazıp çizme git dostuna arkadaşına annene babana anlat. Bu tür seyleri yanlış buluyorum.

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113

yenge doğru olanı yapmış yani kardeş yanlış anlama ama hatali olmana rağmen haddini bildiririm tabiri yanlış bence şunu söylemen gerekir ben kumarı bırakıyorum kumar yüzünden yuvam yıkıldı diye düşünüp yuvani kurtarmak istiyorsan tekrar eşine ben kumarı bıraktım diyebilirsin bende oynuyorum bende evliyim çocuğum yok ama ayni sıkıntıları bende yaşıyorum boşanmadim ama böyle devam edersem ayni durumu bende yaşayabilirim gerçekten çok zor bir durum bu illeten bir an önce kurtarmak lazım çok yuvalar yıkar çok ocaklar söndürür