Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Boşandım Unutamıyorum.... Görüşleriniz Nelerdir?

Ondo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
322
63
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Ne yapmalıyım? *kendime yeni bir yol mu çizmeliyim? Mücadele mi etmeliyim?
Dostum durumu bueaya yazdığına göre de intikam alman imkansız . Buralardan çık kumarı bırak kendini geliştir düzelt zamana bırak .bu oyunu birakmassan bu yaşadığın olay da sana daha kötü şeyler yaptırabilir psikolojik anlamda önce bırak bu oyunu

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,572
5,751
113
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Kayıp bonusunuda kaybettikten sonra ben

Darkeagle

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,114
612
113
Dostum utanmasa gerek yok, çocukları haftada 1 gorucen , kumara devam edicen öyle gözüküyor

BaBaYa_GeL

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK PAŞAM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,976
556
113

ÇoK şÜkÜr

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,418
3,982
113
Var ama onu satarsam öfkemi nasıl atarım günde 1 saat oynuyorum küfürler cam çerçeveler rahatlıyorum
Ben de bunun için alacaktım zaten, o da aynı karakterde, gerçi gücü yetmiyor şimdilik , oynasın rahatlasın biraz düşüncesindeyim.Hic çalışmadan her dönem takdir almayı nasıl başarıyor anlayamadım, acaip

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,393
22,673
113
Ben de bunun için alacaktım zaten, o da aynı karakterde, gerçi gücü yetmiyor şimdilik , oynasın rahatlasın biraz düşüncesindeyim.Hic çalışmadan her dönem takdir almayı nasıl başarıyor anlayamadım, acaip
Bi spora yazdır yeteneği olsun olmasın meşgale olur belki sever pisliklerden uzak durur

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
arkadaşlar konu sahibi nerde adam konu açtı millet başbasa kaldı