Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Boşandım Unutamıyorum.... Görüşleriniz Nelerdir?

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,666
5,809
113
Olmaz dost oyle olmaz Bi yerde yine patlak verir eninde sonunda yine

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,389
1,476
113
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Ne yapmalıyım? *kendime yeni bir yol mu çizmeliyim? Mücadele mi etmeliyim?
Fredi aldık, yanında Met Hakan oynuyor. Benim görüşüm budur

Şaka bir yana insanlar fazla uzun şeyleri okumaya üşeniyorlar dostum genellikle. Şu 5 cümleyi bile pekçok kişi uzun görüp okumamıştır

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,314
113
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Ne mücadelesi ediceksin kardeş seni umursamayan insan için ağzınla kuş tutsan umrunda olmaz.sen yeni bı yolmu cizmeliyim diye sorarken o belkide yolunu çizmiştir bile.yani su kumar için yuvasını yikanlarida hiç anlayamiyorum ne yazikki.kendi hayatını mahfettigin gibi hem eski eşinin hemde çocukların hayatını mahvettin.kumar sana ne katabilirdi? Çocuklarının varlığından daha fazla ne mutlu edebilirdi senide bu hale dusurdun 3 kişiyi Allah yardımcın olsun diyip susayım ben

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,314
113
Bonus var mı diye foruma giriyorum biri eski karısını anlatır biri kahve içmek istediğini yanlış yere mi geldim bazen diyorum 😅
Girme kardes bu konuya o zaman.hayatta herşey kumar deil.bigun seninde bı derdin sikintin olur sende gelir acarsin yasak deil bu konular.hayat1kumar ve masadan kalkarken herkes kaybetmiş olacak toprağın altına gireceğiz.

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113

kardeş sabah programına çevirdiniz iyice forumu şu ailevi özel sorunlarınızı allah aşkına burda paylaşıp insanlarıda sıkıntınıza ortak etmeyin herkesin kendince derdi tasası fazlasıyla var zaten

Boombeach

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
121
1
18

Selam kardeşim yaşadıkların için çok üzüldüm ayakta kal dik dur bi kadın için kendini bozma herşey gelip geçici hatalarından ders al ve kod kovala restbet her gün kod atıyor dün ben 1500 çektim bol şanslar

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,472
1,121
113
Ben evli değildim çocuğum da yok ama benzer düşüncelere sahibim eski kız arkadaşım için.

O "haddini bildirmek" yazdığın şeyi intikam / fiziksel zarar vermek olarak algılamışlar ama ben seni çok iyi anlıyorum o duyguyu herkes bilmez.

Ne yapmalıyım diye sormuşsun maalesef önüne bakman lazım. Profilinde 37 yaşında olduğun yazıyor bu hayatta sana ayrılan süre az kalmış reis. Belki 10 yıldır bu oyunlarda takılıyorsundur buraya kadar olmadıysa burdan sonra da olmaz.

1 milyon bile vursan o para yine buraya dönecek.

Eski eşin desek belki de kendine yeni birisini bulmuştur seninle konuşmadığı için ruhun bile duymaz.

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,274
1,078
113
Kumarı tamamen bırakıp karşılarına dikileceksin ailenin başka türlü bu iş zor kral Allah hepimizin yardımcısı olsun. Amin.

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Ben evli değildim çocuğum da yok ama benzer düşüncelere sahibim eski kız arkadaşım için.

O "haddini bildirmek" yazdığın şeyi intikam / fiziksel zarar vermek olarak algılamışlar ama ben seni çok iyi anlıyorum o duyguyu herkes bilmez.

Ne yapmalıyım diye sormuşsun maalesef önüne bakman lazım. Profilinde 37 yaşında olduğun yazıyor bu hayatta sana ayrılan süre az kalmış reis. Belki 10 yıldır bu oyunlarda takılıyorsundur buraya kadar olmadıysa burdan sonra da olmaz.

1 milyon bile vursan o para yine buraya dönecek.

Eski eşin desek belki de kendine yeni birisini bulmuştur seninle konuşmadığı için ruhun bile duymaz.
En iyi anlayan sen olmuşsun denebilir. 10 yıl değil 20 yıl oldu. 1 yıl boyunca kaybedip sonra 1 kerede 2 yıllık kazanıyorsun ama onuda geri veriyorsun bu işten kazanan görmedim. Dediğin gibi Bi bu kadar daha yaşamam.

İntikam alacağım hiçbirşey tek taraflı değil. Bilip bilmeden ahkam kesenler var. Kumar oynadık diye battık diye bir ömür çocuklarından koparılmak hak değil. Bana ilk 7 ay uzaklaştırma alıp çocukları bile göstermedi.

Yinede seviyorum çünkü hayatımda başka biri olmadı. Başka kadın ne bilmiyorum belki de o yüzden. 15 yılımız geçti birlikte başkası var mı bilmem ama sevdiyse 15 yıl birini hayatına sokmak onun içinde zordur.

Diğer yorumlarda biri demiş tek çare sex. Belkide doğru öyle bişi olsa geri gelir. Ama onun için bile mesajlada olsa iletişim olması lazım o bile yok.

Başka bir ortama girebilsem zaten yeni Bi hayat kurarım o da olmuyor. 2 ucu boklu değnek

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63

Tamam kumarinda etkisi var ama bu adam yerine koymama olayı bizim ülkede ki bütün çalışan kadınlar da var ÇOCUKLAR DUYMASIN dizisinde ki MELTEM karakteri sürekli kocasına üstünlük kurmaya çalışan herşeyin kontrolü kendisinde olsun diyen bir kadın vardı malesef çalışan kadınlar ve kocalarının daha fazla maaş alan kadınlar da bu kompleks var erkeği ezme ve üstünlük kurma çabası bu sana özel bir şey değil ama sorsan Türkiye de kadın-erkek eşitliği yok derler

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Tamam kumarinda etkisi var ama bu adam yerine koymama olayı bizim ülkede ki bütün çalışan kadınlar da var ÇOCUKLAR DUYMASIN dizisinde ki MELTEM karakteri sürekli kocasına üstünlük kurmaya çalışan herşeyin kontrolü kendisinde olsun diyen bir kadın vardı malesef çalışan kadınlar ve kocalarının daha fazla maaş alan kadınlar da bu kompleks var erkeği ezme ve üstünlük kurma çabası bu sana özel bir şey değil ama sorsan Türkiye de kadın-erkek eşitliği yok derler
Doğru...

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
kardeş sabah programına çevirdiniz iyice forumu şu ailevi özel sorunlarınızı allah aşkına burda paylaşıp insanlarıda sıkıntınıza ortak etmeyin herkesin kendince derdi tasası fazlasıyla var zaten
Zorla değil, okumaya bilirsin, takip etmeyebilirsin vs.

hokkabaz1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
644
228
43

Kral sen esın varken bu oyunlara bulasarak hata yapıyorsun sen hangı sehırdesın bulusup konusalım bıraz

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,135
1,601
113

Hiçbir şey yapmana gerek yok dostum seni silmiş artık yoksun yani bundan sonra onu kazanmak için yapacağın herseyde atacağın her adimda gözünden dahada düşeceksin mutlu olmasını dileyerek sende kendi yol haritanı çizeceksin hayat devam ediyor Allah'ım hem eşine hem sana hem çocuklarına sağlık sıhhat mutluluk versin

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Hiçbir şey yapmana gerek yok dostum seni silmiş artık yoksun yani bundan sonra onu kazanmak için yapacağın herseyde atacağın her adimda gözünden dahada düşeceksin mutlu olmasını dileyerek sende kendi yol haritanı çizeceksin hayat devam ediyor Allah'ım hem eşine hem sana hem çocuklarına sağlık sıhhat mutluluk versin
En doğrusu bu sanırım. 2 aydır 1 kelime yazmıyorum ve aramıyorum.

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,195
560
113
Çocuklar için üzgünüm üzücü, ama unut yengeyi yoluna bak, çünkü bir kadının önünde 1 kez bile aciz muhtaç duruma düşersen, maddi manevi bir kadını sömürürsen, anlicağın kumar yüzünden gözünde küçük düşersen, artık naparsan yap seni gerçek bir erkek gibi görmeyecektir, sana saygı duymayacaktır, yeni bi hayat kurmaya bak ve o yeni hayatın tek kuralı .. kumara hayır, kumarsız yaşam olsun