Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Boşandım Unutamıyorum.... Görüşleriniz Nelerdir?

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
299
63
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Ne yapmalıyım? *kendime yeni bir yol mu çizmeliyim? Mücadele mi etmeliyim?

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
367
63
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Kendini düzeltip humari birakmalisin. O zaman ikinci bir şansı verebilir sana çocuklar için

gandalf1131

Promo avukatı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
667
581
93
D

Kumar ilettini bırakarak yola başlayabilirsin çok üzüldüm kaybın varsa Türkiye Portekiz maçına kg var neyin varsa bas

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Eski eşini tebrik ederim senin gibi birinden kurtulduğu için çocukların sorumluluğu tek başına üstlendiği hayata karşı dik duruşu için tebrik ederim lütfen de söylediklerimi yanlış anlama bu durumda kim olsa aynısını söylerim sen iyi biri olabilirsin ama kendine faydası olmayanın kimseye faydası olmaz burdaki herkes buna dahil öncelikle ben benimde eşim boşanacakti benden kumar yüzünden hanımın ailesi çocuk küçük diye bir şans verdi bana o günden sonra ne borclandim ne kumara riske edemeyeceğim para yatırdım

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,278
7,030
113
Evlenmek sorun , boşanmak sorun , herşey sorun bu hayatta.. hakkında hayırlısı olsun. Ayrıca küçük bir tavsiye derdini anlatacak kimse yoksa dağa taşa anlat burda anlatma henüz evrimini tamamlamamış insanlar var , kalbini kırarlar.

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,576
4,922
113
Geçer hacı geçer bu günlerde geçer sıra ile hepsini yaşayacaksınız.

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Evlenmek sorun , boşanmak sorun , herşey sorun bu hayatta.. hakkında hayırlısı olsun
Aslında hiçbir bok sorun değil benim brader bir fabrikada çalışıyor benim aldığım paranın yarısını ancak aliyodur ondan da şüpheliyim de benim yaşadığım sıkıntıların hiçbirini yaşamıştır maddi olarak lağım çukuruna girip üstüm bok oldu diye aglanmaz

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,610
5,157
113
Borçlanmis işte eski eşi de haklı olarak ben çalışıp senin kumar borcunu mu ödeycem diyerek haklı olarak yol vermiş
Olayi anladim kral. Alinti yaptigim mesaj olayin ozeti aslinda.adam 3 yil olmus ayrilari. Her kasa patladiginda eski esi geliyor aklina.

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,576
4,922
113
Kaçınılmaz son bu. En kötüsü de aileni kaybetmek onu daha yaşamamışın bari onları kaybetme.