Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Böyle Bişey Olamaz

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,776
3,918
113
daha fazla kaybedicez sonumuz allaha kalmış asarmıyız nabarız bilmem
tövbe de be kardesm yakışıklı adamsın ne asması annene babana yazık
sağlıklı kafayla yeni bir yükleme yapıp modemini resetleyip üzerine gitmen lazım
sağlam bir kasayla altını çiziyorum bak. kasayı da nerden bulursun orasını bilmem ama borç harç yap bul bi şekilde

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,037
582
113
tövbe de be kardesm yakışıklı adamsın ne asması annene babana yazık
sağlıklı kafayla yeni bir yükleme yapıp modemini resetleyip üzerine gitmen lazım
sağlam bir kasayla altını çiziyorum bak. kasayı da nerden bulursun orasını bilmem ama borç harç yap bul bi şekilde
diyosun gidiyim o zaman bi 20lik kredi patlatıyım iyice borç girsin zaten - bilmemnelerdeyiz

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,037
582
113
Dinleme şunu dostum trolün teki o yat uyu daha ne kasası a..koyayım kumarın kaybettiğini çıkarırken daha da batarsın
yok zaten dostum para bitti 2-3 gün sonra yükeleme yapabilirim anca onuda yaparmıyım bilmem daha bi sürü borcum harcım var

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
892
378
63
Rulet aslında basit bir algoritması var eğer ezberin dışındaki algoritmaya denk gelirsen masaya girmemek en güzeli çift 31 atmış onlardan önce 14 atmış ya 14 tekrar yapacaktı yada 24 .4.34 bunlardan birisi geleceği bariz belliydi

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,776
3,918
113
İkinci bir yol da var borç ne kadar bilmiyom eğer çok değilse ve bırakma niyetin var ise konuyu ailene açmak
Sana mutlaka destek olacaklardır ve borcu da kapatacaklardır
Başta kızabilirler hatta evden bile atmak isteyebilirler ama yumuşayacaklardır mutlaka kötülüğünü istemezler
Bir daha bulaşmamak kaydıyla tabi. Bu sefer tekrar oynarsan ailedede huzur kalmaz.
Yok bırakamam diyorsan site değiş ve mantıklı bir strateji ile kendi yaptığın borcu kendin kapat
1-2 kazandıktan sonra moral kazanıp yüksek tutarlara kadar ulaşırsın belki. Tercih senin kardeşim
sana bol şanslar ve kolay gelsin.

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,664
11,605
113
İkinci bir yol da var borç ne kadar bilmiyom eğer çok değilse ve bırakma niyetin var ise konuyu ailene açmak
Başta kızabilirler hatta evden bile atmak isteyebilirler ama yumuşayacaklardır mutlaka kötülüğünü istemezler
Bir daha bulaşmamak kaydıyla tabi. Bu sefer tekrar oynarsan ailedede huzur kalmaz.
Yok bırakamam diyorsan site değiş ve mantıklı bir strateji ile kendi yaptığın borcu kendin kapat
1-2 kazandıktan sonra moral kazanıp yüksek tutarlara kadar ulaşırsın belki. Tercih senin kardeşim
Ya senin beynindeki tahtaları bilmem napayım. Nasil bir kurgu bu mk adamın bole bi derdi sorunu yokki sadece kaybetmis borcu var sanki akil fikir istemis bos bos yazip ciziyosun seninde paran bitti heralde 🙂🙂

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,664
11,605
113
Ulan kolombiya ulan sanchez bos kaleye atmadi ilkyari simdi gol atmis o gol ilkyari gelecekdi simdi 12k ile crazy timedeydim buraya yaziyoruz 🙂

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,776
3,918
113
Blackman bana sataşmayı ve agrasif tavırlarından vazgeç başkan ile bu konuyu konuşacağım
Herkesin fikrine saygılı ol lütfen
Birgün bi bakmışsınki gitmişsin
Sonra çok ararsın burayı

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,664
11,605
113
Blackman bana sataşmayı ve agrasif tavırlarından vazgeç başkan ile bu konuyu konuşacağım
Sonra çok ararsın burayı
Bu kadar alıncagını dusunmemisdim normalda gulup geciyordun daha yazmam sana dost bol sanslar

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,859
1,260
113
Sonra çok ararsın burayı
ya sanada bir gün pamuk tıkarlarsa aga yinede maxvin kovalarmısın pamuklu pamuklu jckxjxk😂

Burak991

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,391
817
113
Bende dün 30 falan koydum egt den bu gün pragmatic oynuyorum 25 geri verdim az önce dede 100 betten 250x atıp patlatmadı artık iyice tadını kaçırdılar

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,357
6,150
113
Aileside belki hanım ve çocuklarıdır onun eline bakiyorlardir ben öyleyim mesela ana baba yok hayatta degiller kardeşlerle de maddi olarak hiç ara yok bir kurus alıp vermeyiz herkesin hayatı ailesi farklı