Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Bozkurt5353 - 12k Tekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
11730
Kupon Oranı
1.58

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Kral ben hem seni tanıyorum hem senin tayfanı tanıyorum az çok çizdikleri imaj belli zaten sen deli gibi para dağıtıyorsun belki kazancın bile yok ama yinede dağıtıyosun orasi ap ayri bişey ama 20.30 k basıp 100.200 dağıtım yapanlaera laf etmen dogru değil bende yeri geliyo 20.30k konu açıyorum 1 milyonu aşkın borcum var 50k kazanip 7.8 k dagitcak billur yok bende mesela sende vardır saygı duyarım ama sende saygı bekliyosan buna saygı gostermelisin dediğim gibi bugün dağıtım yaptığın için ilgi verenler 2.3 gun bboşa cikinca selam vermicek
Ağa benim kimseden bı beklentim de yok saygı göstermesini de beklemem.. insan olana insan gibi davranırım kimin ne dediği ne yaptığı beni ilgilendirmez.. ben kuponu atmışım miktarı ile kimse sahte demesin diye bunda uzatılacak bir durum yok

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Ağa benim kimseden bı beklentim de yok saygı göstermesini de beklemem.. insan olana insan gibi davranırım kimin ne dediği ne yaptığı beni ilgilendirmez.. ben kuponu atmışım miktarı ile kimse sahte demesin diye bunda uzatılacak bir durum yok
Oke 😎

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Tebrikler reis

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,287
1,086
113
savasmayin sevişin diyecemde burda olmucak o🤣🤣🤣

yvzbskn4545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
414
83
Fena sohbet muhabbet vardı ya, 2-3 gündür kendimi geri çektim, anasını satim hayat durdu o ara,evdekilerle bile papaz olmuştum, diğer konuyu 12k yaptik,o ara artmıştır,sen sayilari mi takip edion omk hahah😅😅
yok la dikkatimi çekiyo bazen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...