Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Bozkurt5353 - 12k Tekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
11730
Kupon Oranı
1.58

yvzbskn4545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
414
83
Ders çalış boşver buraları, buralarda ocağına incir ağacı dikilir daha beter,en kritik donemdesin çünkü ünv filan derdi
işte dediğim gibi gece 2-6 arası çalışıyom ders 5 saat sonra burdayım yada hafta 2 3 arkadaşlarla yapacak pek birşey yok bende takılıyom burada

yvzbskn4545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
414
83
Bırak kardeşim kumarı o yaşlar tehlikeli oku okulunu sonra çok pişman olursun bak herkes sürünüyor reelde arkadaşlar ara sen burada öyle arada takılırsın bu bilgiyi 50 bine satıyoruz ama sana bedava
haklısın abi valla insan kaybedince psikolojide darmaduman oluyo inanki

yvzbskn4545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
414
83

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
haklısın abi valla insan kaybedince psikolojide darmaduman oluyo inanki
Bak haklı maklı hikaye bunlar kardesım ya hayatına bakacaksın ya da oldum olası sürünürsün yaş bir yere geldikten sonra pişmanlık boşa yaşın her şeyi başarmak için çok müsait kapasiteni bilmem ama bu işler boş işler burda karakterin bozulur kumarla psikoloji yine düzelirde karakter bekaret gibi bozuldumu toplayamazsın

yvzbskn4545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
414
83
Bak haklı maklı hikaye bunlar kardesım ya hayatına bakacaksın ya da oldum olası sürünürsün yaş bir yere geldikten sonra pişmanlık boşa yaşın her şeyi başarmak için çok müsait kapasiteni bilmem ama bu işler boş işler burda karakterin bozulur kumarla psikoloji yine düzelirde karakter bekaret gibi bozuldumu toplayamazsın
Teşekkur ettim abi tavsiyen için diyecek soz bulamadım valla

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,068
2,515
113
Doğru diyosun enişte

yvzbskn4545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
414
83
sonuna kadar doğru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...