Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Bozkurt5353 - 12k Tekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
11730
Kupon Oranı
1.58

Kkaya

𝕻𝖔𝖒𝖕𝖆𝖘𝖙𝖎𝖐 𝕸𝖆𝖐𝖎𝖓𝖊𝖘𝖎
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,181
423
83
Ben çiğköfteye tavim🤣🤣🤣🤣

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,224
6,400
113
Ben kimseyi üzmek kimseye kötü davranmam.. bende varsa herkeste olsun isterim.. ben birşey yiyirsan yanındakiler de yesin isterim.. ben 3 kuruş kazandiysam 1 kuruş alır dağıtırım.. burdakiler de insan hickimse kaderini kendisi çizmesi bı çıkar arıyor belki birine bı fayda olur . Verdiğimiz diye düşünüyorum..
Bak seni uyarmış adam ekibin çok tehlikeli diye

yvzbskn4545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
414
83

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Arkadaşım beni az çok tanıdın mı sen bana onu söyle?
Kral ben hem seni tanıyorum hem senin tayfanı tanıyorum az çok çizdikleri imaj belli zaten sen deli gibi para dağıtıyorsun belki kazancın bile yok ama yinede dağıtıyosun orasi ap ayri bişey ama 20.30 k basıp 100.200 dağıtım yapanlaera laf etmen dogru değil bende yeri geliyo 20.30k konu açıyorum 1 milyonu aşkın borcum var 50k kazanip 7.8 k dagitcak billur yok bende mesela sende vardır saygı duyarım ama sende saygı bekliyosan buna saygı gostermelisin dediğim gibi bugün dağıtım yaptığın için ilgi verenler 2.3 gun bboşa cikinca selam vermicek

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
2 gundur gunduzdeydim fazla vaktim yoktu bu gece burdayim bozkurt :)
Ula
Isterse1 milyon kazansın adet yerini bulsun diye 200.300 dağıtır kimse senin derdini düşünmez herkes pirana gibi yapışır yakana kimse ihtiyacin varmi yokmu demez paran bitince 1 kişi selamını vermez 6 yıldır burdayim ekibin oldukça tehlikeli bunu sanada söyledim yuksekk kazandın diy3 yüksek dağıtım yapabilirsin durumun iyidir zevk icin yapiyosundur yada dağıtım yapmaya Ihtiyacin vardir bu konuda saygi bekliyosan az dagitim yapan adamada saygi göstermek zorundasın sen çiğköfte lahmacun dondurma çikolata vS verirsin ama bunu başkasından bekleyemezzsin
6 yıldır bende burdayım. Hiç felsefe dokumadim kimseye .

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Ben kimseyi üzmek kimseye kötü davranmam.. bende varsa herkeste olsun isterim.. ben birşey yiyirsan yanındakiler de yesin isterim.. ben 3 kuruş kazandiysam 1 kuruş alır dağıtırım.. burdakiler de insan hickimse kaderini kendisi çizmesi bı çıkar arıyor belki birine bı fayda olur . Verdiğimiz diye düşünüyorum..
Aynı şeyi savunup farklı cümleler kuruyoruz gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...