Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Yaşın var baya seni x forumda görmüştüm baya bir çevren vardı şimdi hepsi arkandan konuşuyor forumlarda kimseye güven olmayacağının bilincinde olacağın bir yaştasın
Yani herşey verene kadar yok deyince herkese düşman oluyor guvenmistik ama tekrar anladım ki sanal alem yalan alem.. burda o seki bı güvenim olmayacak kişilere..

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Kim.mac veriyor yapıyor

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
Yani herşey verene kadar yok deyince herkese düşman oluyor guvenmistik ama tekrar anladım ki sanal alem yalan alem.. burda o seki bı güvenim olmayacak kişilere..
Sen daha o forumda pek yokken ben ordaydım sonra forumun sahibiymiş gibi davranan bir iki lavugun foyasinimeydana çıkardım sonra bende bıraktım o forumu

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
Boş .. bizim öyle dolu işle işimiz olmaz yapanla da işim olmaz .. kumar oynuyoruz diye her pisliği yapmanın anlamı yok
Tanımıyorlar ki sorun orda tanisalar işte sorunda orda ya yazmazlar böyle. Bole şeylerle işin olmaz senin😊😆😀😀

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Sen daha o forumda pek yokken ben ordaydım sonra forumun sahibiymiş gibi davranan bir iki lavugun foyasinimeydana çıkardım sonra bende bıraktım o forumu
Orası hırsız seven bı forum nerde çakal hırsız dolmuş oraya sahibi de adminide hırsız destekçisi.. şuan buradayız sanal alemin yalan olduğunu orada net şekilde öğrendik . Ama gene güzel arkadaşlarım var benimle olup gittiğim yere gelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...