Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Ordada hala konuştuğum bir iki kişi var burdanda bir iki kişi var gerisi fıs zaten
Oranın yöneticileri çok iyi gözüküyor ama hepsi dolandirici
Adminler bile hırsız ben o kadar diyeyim sana anla.. admin bile bizi kekledi yalan dolan ile .. kimdi o Hızır vardı testere varı kimsesiz vardı biri daha vardı .. elimde dekont var en az 10k verdim ona

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
Orası hırsız seven bı forum nerde çakal hırsız dolmuş oraya sahibi de adminide hırsız destekçisi.. şuan buradayız sanal alemin yalan olduğunu orada net şekilde öğrendik . Ama gene güzel arkadaşlarım var benimle olup gittiğim yere gelen
Hey gidi ordan gidip . İsmi cismi olmayan . Bir yere gecmistik. Ordanda. Telgram da biraz takildik sonra herkes dagilmisti sanırım ole hatırlıyorum. Yanlış değil

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Hey gidi ordan gidip . İsmi cismi olmayan . Bir yere gecmistik. Ordanda. Telgram da biraz takildik sonra herkes dagilmisti sanırım ole hatırlıyorum. Yanlış değil
Forumu alalım dedik kimse yanaşmadı o gittiğimiz yeri alayım yönetin dedim .. bizim dedeye sonra kimdinbiri daha vardı bilgisayar falan yok dediler sonra ben ameliyat işlerim oldu kayboldular

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Forumu alalım dedik kimse yanaşmadı o gittiğimiz yeri alayım yönetin dedim .. bizim dedeye sonra kimdinbiri daha vardı bilgisayar falan yok dediler sonra ben ameliyat işlerim oldu kayboldular
Benim aklımda var site açıcam, 5 6 sağlam eleman lazım ,kibristan 2 3 kisi dost var site para isini ordan yapalım

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
Boşver nicki ordaki eski nick burdaki eski nick burda da yönetim yalaması çok var hiç haz etmem sahtelikten o yüzden banlandik zaten biz bu sürüdeki benekli koyunlariz
Senin nik neydi orda kral. Bende çok eskiden beri ordaydim. Mutlaka bilirim seni. Eskiysen orda. Gerard filan hepsini iyi biliom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...