Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,782
113

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
Forumu alalım dedik kimse yanaşmadı o gittiğimiz yeri alayım yönetin dedim .. bizim dedeye sonra kimdinbiri daha vardı bilgisayar falan yok dediler sonra ben ameliyat işlerim oldu kayboldular
Doğru doğru öyle olmuştu. Zaten forum u biz yonetiyorduk ki. Dede yönetiyor du 😀😀😁😀 adminler bize bırakmıştı 😁😂😁😀

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Benim aklımda var site açıcam, 5 6 sağlam eleman lazım ,kibristan 2 3 kisi dost var site para isini ordan yapalım
Ya ben forumu alayım dedim benim cwvrem vardı kalabalık 2_3 kişiye yönetin dedim bilgisayarı da alayım dedim yok beceremeyiz dediler ben istedim ki kafamız ağrımasın kimse karışmasın bize bı ortam kuralım olmadı nasip .. buradayız şuan

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Ya ben forumu alayım dedim benim cwvrem vardı kalabalık 2_3 kişiye yönetin dedim bilgisayarı da alayım dedim yok beceremeyiz dediler ben istedim ki kafamız ağrımasın kimse karışmasın bize bı ortam kuralım olmadı nasip .. buradayız şuan
Halledicez arabayi degistircem kafam dağınık bu aralar ,bi araba bakiyodum bu aralar kafama yatmadi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...