Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
yaw hehe hadi git paranı al uzatma görüyoruz neyin ne oldunu şov yapmayın sadece
Dostum isteyen istedigine atar kimse kimseye zorla para atacak diye bir kaide yok.listede bizde yokuz ama yapacak bisey yok yuzde 100 para tutacak diye takip etmiyoruz zaten.kismet meselesi bu isler gece gece kimse kimseyi uzmesin.

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
598
113
Dostum isteyen istedigine atar kimse kimseye zorla para atacak diye bir kaide yok.listede bizde yokuz ama yapacak bisey yok yuzde 100 para tutacak diye takip etmiyoruz zaten.kismet meselesi bu isler gece gece kimse kimseyi uzmesin.
site kuralları var kendi keyfi çekiliş yapamaz kimse burada

tog1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
347
134
43
Bana beş sıfır sıfır merkez hatta şifreyi vereyim siz halledin amma şu kazanılmış para gitmesin karabamba gardaşlar

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
site kuralları var kendi keyfi çekiliş yapamaz kimse burada
Dostum konu adamın konusu ,para adamın parası ayrıca bu bir rol aktif olanlara dagitilir .yuzsuzlugunden ben utandım vallahi.rahat birakalım insanları.

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
hak talep eden mi oldu hayırdır sana birader resmen şov dasın işte grup kurmuşsunuz 5-6 kişi onlara göndererek foruma destek oluyor havası veriyosun ayrıca site kurallarında yasak bu yaptığınız çekiliş yaparsanda modlar yapar sen liste belirleyip onu bunu yalandan seçip kendi grubundakileri gönderip yapamazsın buradan özelden yazıp istediğine atarsin konuda aktiflik çekiliş falan diyerek kendi kurallarınla çekiliş yapamazsın
Ben zaten istediğime veriyorum çekiliş yapan yok boş boş konuşma gece gece bı git ya senle mi ugrasicam

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
yaw hehe hadi git paranı al uzatma görüyoruz neyin ne oldunu şov yapmayın sadece
Yaw bu yazanlar hiç biraz önceki sayfalara bakmazmi bole ezbere yazarlar. Çok ilginç bir durum. Yaw kardeşim önceki sayfalara bak görürsün kim emeğe saygı göster bari . Madem iftira atiyon. Ayıp be yaw. Vallahi ayıp yaw. Aktif ol sende katil insan gibi soluyoruz. Ayıp yaw

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
598
113
Dostum konu adamın konusu ,para adamın parası ayrıca bu bir rol aktif olanlara dagitilir .yuzsuzlugunden ben utandım vallahi.rahat birakalım insanları.
yüzsüz mü harbi beyin diye ne taşıyorsunuz merak ediyorum site onun değil o nasıl olucak sitenin çekiliş kuralları var konuya yazıp kendi seçip kendi kazananı belirleyerek çekiliş yapamaz kimse işinize gelmiyor tabi hala yalakalık yapıyorsunuz

Kkaya

𝕻𝖔𝖒𝖕𝖆𝖘𝖙𝖎𝖐 𝕸𝖆𝖐𝖎𝖓𝖊𝖘𝖎
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,327
469
83
Valla roling benlik değil ama surda 4-5 arkadaşi olan aktifligin dibine vuruyor birbirlerine cevaplayip işlerine bakıyorlar . Para dağıtanin sözüm yok biz gelirse cekilislere devam 🤣🤣 çarşaf kuponları takip etmek keyifli şansın daim olsun hocam @bozkurt5353 hayırlı geceler olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...