Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
yüzsüz mü harbi beyin diye ne taşıyorsunuz merak ediyorum site onun değil o nasıl olucak sitenin çekiliş kuralları var konuya yazıp kendi seçip kendi kazananı belirleyerek çekiliş yapamaz kimse işinize gelmiyor tabi hala yalakalık yapıyorsunuz
Para adamın değil mi?

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
yüzsüz mü harbi beyin diye ne taşıyorsunuz merak ediyorum site onun değil o nasıl olucak sitenin çekiliş kuralları var konuya yazıp kendi seçip kendi kazananı belirleyerek çekiliş yapamaz kimse işinize gelmiyor tabi hala yalakalık yapıyorsunuz
Lan ne yalakalik yapcam kimseden bes kurus almadimda istemiyorumda.sen zorla bana para atsin diyosun seninki artık gasp gibi bisey oluyor tenhada yakalasan adami bicak dayayip alcaksın.bu konu gelirse cekilis konusu degil roll konusu ve aktiflige gore konu sahibi belirler dagitimi

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
598
113
Lan ne yalakalik yapcam kimseden bes kurus almadimda istemiyorumda.sen zorla bana para atsin diyosun seninki artık gasp gibi bisey oluyor tenhada yakalasan adami bicak dayayip alcaksın.bu konu gelirse cekilis konusu degil roll konusu ve aktiflige gore konu sahibi belirler dagitimi
şaka mısın sen🤣🤣 göster nerede dedim bana atıcak diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...