Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,003
5,499
113
Gayet biliyorum yazdıklarını kardeşim yaptığın çekim paylaşlarıda görüyorum arka planda tek başına eziyosun paran bitinxe gelip çiğköfte ısmarlayin falana dönüyor mevzu
Kardeşim ordan aldığımızı oraya veriyoz genelde hiç te paraları ezmiyorum inan bazı zamanlar yemek bile söylemeyi unutuyorum para komple gitmiş oluyor, bir çok kişinin de başına gelmiştir bu. Sen gereksiz bi tribe girmişsin bence.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Kardeşim ordan aldığımızı oraya veriyoz genelde hiç te paraları ezmiyorum inan bazı zamanlar yemek bile söylemeyi unutuyorum para komple gitmiş oluyor, bir çok kişinin de başına gelmiştir bu. Sen gereksiz bi tribe girmişsin bence.
Ordan gelen oraya giderken aradaki boşlukta 2 tuşa basıp paylaşım yapmak zor olmamalı diye düşünüyorum neyse esselaaaaaa

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,003
5,499
113
Ordan gelen oraya giderken aradaki boşlukta 2 tuşa basıp paylaşım yapmak zor olmamalı diye düşünüyorum neyse esselaaaaaa
Dostlarımızla yeri geliyor paylaşıyoruz arka planda sen bunları kafana takma kardeş.

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,641
6,752
113
İlk defa haklısın knka bu konuda, ben bi siteden deneme bonusu almistim 50 yatır 250 çekti, ertesi günde işe gidicek yol parası yoktu sevindim kurtulduk diye, baktım Sabri çekim paylaş yapmis dedim aga 50 yolla çekip 100 atayım sana, vaaay ne malum dolandirmicagin vay forumda para alışverişi yasak filan 😅😅😅

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
İlk defa haklısın knka bu konuda, ben bi siteden deneme bonusu almistim 50 yatır 250 çekti, ertesi günde işe gidicek yol parası yoktu sevindim kurtulduk diye, baktım Sabri çekim paylaş yapmis dedim aga 50 yolla çekip 100 atayım sana, vaaay ne malum dolandirmicagin vay forumda para alışverişi yasak filan 😅😅😅
Ben her zaman haklıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...