Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bu Sefer Bittim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eskisehirli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,350
881
113
valla arkadaslar bende evlıyım 5yıllık 15 sene oynadım ama bısey olmadı hep olacak olacak dedık bu sefer basaracaz ama olmuyo naparsan yap ben bıraktım cok sukur 2 hafta oldu param var cok sukur ama oynamıyorum tovbemı ettım allah affetsın namazımada basladım bırde ısımı buldummu tamam yoluma bakacam eskıyı kapattım ben kanat getırdım olmayacagına artık ıns sızlerede bırakmak nasıp olur kumar cıdden berbat bısey bekar ıcınde evlı adam ıcınde suan evde yanlız basına o telefonla yada leptopla bonus arıyosan bu artık yanlız kaldıgının gostergesıdır ıns bbırakırsınız 57bın kaybeden kardes senın yerıne olsam bı tovbe ederım karımla guzelce konusurum oynamıycam namus sozu vs gıbısınden ısımıde bulup baslıycam seklınde konus kımse gıdenın pesınde olmaz aılendede aynısı olacak sen bırakta varsın 100bın gıtsın dıycekler ınan çalısmayada baslayınca karının gozunde tekrar yuceleceksın emınol eskısınden daha cok sever senı ama sozunden donersen gercekten karının gozunde bı zavallıdan baska bısey olarak gorunmessın para kazanılır kardes bence karınla konus kendınıde bu pıslık çukurundan kurtar kumardan zengın olunmaz emın ol ben gormedım hıc olanı duydum ama gormedım bırak gıtsın ceptekı beskurus daldakı onkurustan coktur emın ol

Eskisehirli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,350
881
113
Aynen öyle. 57 k kaybedip bi garibana 20 tl yollayip sevindirmeyen tipler kaybedince gelip burada ağlıyor. 57 k kaybettiysen o senin gerizekalığın kardesim. Başka bisey degil. Ağlama bosuna
zaten yeterınce gunahın vardır bıde adamın gunahına ortk olma nerden bılıyon adamın yardım yapmadıgını hem sanane asıl senın tıpler zavallıdır dusenın halını bılmez hep bana dıyen ınsanlar adama tesellı verecen yerde adamı sucluyon adam pısman olmus öle yada böle adamı yargılamak sana mı kalmıs bı laf vardır duydunmu bılmm. ya guzel konus yada sus dıye uygula bunu faydasını gorursun

Eskisehirli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,350
881
113
var bendede 50 bın borç var napak ıntıharmı edecez 50bın lıra için (kumardan deıl) çok sukur sağlıgımız yerınde calışaccaz daha cok calısıp ödeyecez

flamonda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
739
345
63
Boyle insanlara acimayin kardesim. 60 k para atip bi garibana su zor zamanda iki ekmek alip kapisina koymazlar. Boyle insanlarin acinacak bir yani yoktur.
Tasvip etmemekle birlikte, sana höyküremiyorum da.
Henüz 60 bin lirasını kaybetmeyenleri bırakmaya teşvik için çok doğru bir söz, ama halihazırda 60bin lirasını kaptıran birine böyle söylenmez. Yazıktır günahtır,sen veriyor musun cebindeki parayı da adama kabahat buluyorsun. Hastalık işte, yaşanmış ne yapsın. Kazanıp yerine koyacaksın, başka çaren yok.
He çalışırken her gün 3-5 tlye 100 tl denersin.
15 günde bir yakalasan, 100 tlyi 1000e atmayı denersin
böyle böyle çalıştığın süre boyunca deneyeceksin bir yandan da borcun harcın varsa ödemek için para biriktireceksin. Eğer hiç durumun yoksa, eş dost akrabaya durumu itiraf edip destek isteyeceksin. Tedavi olacaksın, intihar hiçbir şeye çare değil. Senin kişisel değerin para ile ölçülemez. 60bin nedir ki? Bugün 60 bin lira versen 20 li yaşlarda genç bir çocuk yaratabiliyor musun? Hayır. Asıl değerli olan sensin.

Allah yolunu bahtını açık etsin.

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Allah yardımcın olsun tez zamanda tövbe et eline bir daha alma istersen trilyon kazanacagini bilsende

Almancı

Yeni üye
Yeni Üye
7
13
3
Tasvip etmemekle birlikte, sana höyküremiyorum da.
Henüz 60 bin lirasını kaybetmeyenleri bırakmaya teşvik için çok doğru bir söz, ama halihazırda 60bin lirasını kaptıran birine böyle söylenmez. Yazıktır günahtır,sen veriyor musun cebindeki parayı da adama kabahat buluyorsun. Hastalık işte, yaşanmış ne yapsın. Kazanıp yerine koyacaksın, başka çaren yok.
He çalışırken her gün 3-5 tlye 100 tl denersin.
15 günde bir yakalasan, 100 tlyi 1000e atmayı denersin
böyle böyle çalıştığın süre boyunca deneyeceksin bir yandan da borcun harcın varsa ödemek için para biriktireceksin. Eğer hiç durumun yoksa, eş dost akrabaya durumu itiraf edip destek isteyeceksin. Tedavi olacaksın, intihar hiçbir şeye çare değil. Senin kişisel değerin para ile ölçülemez. 60bin nedir ki? Bugün 60 bin lira versen 20 li yaşlarda genç bir çocuk yaratabiliyor musun? Hayır. Asıl değerli olan sensin.

Allah yolunu bahtını açık etsin.
Ben gariban babasiyim bunu burda hoykurmek istemem. Sende 60 binlirani ortaya koyup kaybediyorsan sanada hoykureyim guzel kardesim.

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Bu adamı eleştiren gerizekalıların acaba bugüne kadar kime ne faydası dokunmuş. Adam burda derdini anlatmış. İlgilenmiyorsan yazma bu konuya. Küfürün en ağırını hakediyorlar. 50 lira atsa bu adam ayağını yalayacak adam gelmiş burda hayat dersi verio beyinsiz
Baştan aşşağıya bütün yorumları okudum en beğendiğim seninki dostum. Kimse kimseyi eleştirmesin hepimiz bu bok çukurundayız

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Boyle insanlara acimayin kardesim. 60 k para atip bi garibana su zor zamanda iki ekmek alip kapisina koymazlar. Boyle insanlarin acinacak bir yani yoktur.
boş boş konuşma bu illet farklı bir durum adamı boşuna yermeyin
Gibisin doğasında var adam 60k kaybetmiştir olabilir

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Zirlamican ozaman kaybettiysen. Kazansaydi emin ol burda gormezdiniz. Aglama duvari degil.
dostum senin derdin ne sana ne adam içini açmak istemiş ilgilenmiyorsan bakmazsın
Zorla mi konuya girip mesaj yandırıyorlar sana
Niye abuk sabuk hareket ediyorsun

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Geçmiş olsun kardeşim bir miktarını böyle durumda eşine ver daha eline geçerse oynarsın bu sefer kazancam diye tut kendini bu muhabbetin sonu kötü

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,905
113
Konu Amacını Aştığı İçin Konu KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...