Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bu Sefer Bittim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,689
1,396
113
valla ağa 500 tl borcum olsa uyuyaıyorum allah sabır versin ne diyim.

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
Arkadaşlar 11 senedir aralıksız oynuyorum genelde kazandigimi çekmedim hep daha fazla diye diye kaybettim kendimi durduramıyorum bugün 57.900 bin lira paramida verdim ve kaybettim evliyim çocuğum var MAFOLFUM ben işsizim
Arkadaşım selam
Evlisin belki çocukların bile var belki çok sağlıklısın bunlar hayattaki en büyük zenginlik bence eşini al karşına ve konuş bidaha geçmişe dönmemek adına yeni bir başlangıç yap gerekirse eşinin ayaklarına kapan özür dile
Aileni sakın kaybetme ve birdaha bu boka sarma ben 25 yıldır içindeyim bu illetin zengin olamadım Kıbrıs mısır Amerika heryerde oynadım elde var 0 zengin olanıda görmedim kazananlar ya fazlasını kaybetti yada şirketin kendi adamları. Çok daha geç olmadan bırak

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
Aynen öyle. 57 k kaybedip bi garibana 20 tl yollayip sevindirmeyen tipler kaybedince gelip burada ağlıyor. 57 k kaybettiysen o senin gerizekalığın kardesim. Başka bisey degil. Ağlama bosuna
Arkadaş sen nasıl bir insansın sen ya kumar oynamadın yada 1/2 senedir oynuyorsun daha donuna kadar gelmedin
Adam durumunu paylaşmış adama gerizrkalı demek nedir ya
Adamın zaten psikoloji bitik sende adama gerizrkalı diyorsun
Adam senden borç istemiyor para dilenmiyo yaptığın çok ayıp arkadaş

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
Dostlar kusura bakmayın da kumar zeki adamların işi. 58 bin lira parayı cekmeyip harcamak tamamen ahmaklık. Kaybediyorsun bari kusurati batır hepsini harcamak nedir. Geçen bir arkadaş da freespinden 15k'ya kadar geldi ve batırdı yani bu işler size göre değil.
Kardeş hangi slotta yapmış söylesene 😁😁

mhmt7777

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
125
42
28
aynı dert bende de var 1 milyon yakın kazanıp da çekmediğim zaman 0 ı gördüm bir hafta sonra bu durum insanda duygu durum bozukluğu depresyon ve bipolar bozukluk yapıyor cok zor bir durum kardeşim doktor destegi şart belli süre telefondan uzak dur ama en önemlisi doktora git

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Kumar Ocak yıkar aileyi dağıtır elde avucta bir şey bırakmaz en son canını da alır bu iş bizim gibi hastalık olanlarda günde 3_5 liralık nesineden oynayıp geçecek başka yolu yok çizgili aşıp bu kadar yüklü meblalarla oynarsan sonucu böyle çok kötü oluyor kısa zamanda bu illetten herkesin kurtulması dileğiyle

mamodu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
195
96
43
Bu adamı eleştiren gerizekalıların acaba bugüne kadar kime ne faydası dokunmuş. Adam burda derdini anlatmış. İlgilenmiyorsan yazma bu konuya. Küfürün en ağırını hakediyorlar. 50 lira atsa bu adam ayağını yalayacak adam gelmiş burda hayat dersi verio beyinsiz

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Keşke özelinizi gelip burda anlatmasaydınız iyiydi. Millet sana burda atıp tutmuş. İnsanın gururuyla böyle oynarlar işte üzülürsünüz. Ben de çok kaybettim ama hiçbir zaman bir konu açmadım. Çünkü nasihat almayı da sevmem, hakaret yemeyi de, gururumla oynanmasını da. Zaten kaybetmişim bir de milletin hakaretlerinimi işitecem deyip konuyu hiç acmamaniz lazımdı.

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,405
8,676
113
Arkadaşlar 11 senedir aralıksız oynuyorum genelde kazandigimi çekmedim hep daha fazla diye diye kaybettim kendimi durduramıyorum bugün 57.900 bin lira paramida verdim ve kaybettim evliyim çocuğum var MAFOLFUM ben işsizim
Geçmiş olsun da 57 k dan bahsediyorsun kazansan sana bu parayı hanki büro ödeyecek çok merak ediyorum ya 1 k 3 k çekimlerde 40 dereden su getidtiriyorlar ya kusura bakma sen bence iyi bir doktora gözük

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,405
8,676
113
Geçmiş olsun da 57 k dan bahsediyorsun kazansan sana bu parayı hanki büro ödeyecek çok merak ediyorum ya 1 k 3 k çekimlerde 40 dereden su getidtiriyorlar ya kusura bakma sen bence iyi bir doktora gözük
Sözlerimi yanlış anlama gerçekten iyi bir doktara gözük bu nalet uyuşturucudan beter 1 günde kaybettiğim mevla gerçekten yüksek tedavi görailene sahip çık

Bbccaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,993
669
113
Bende çok sıkıntılar yaşadım buraya yazman kimsenin umrumda değil herkes kendi cebindeki paraya bakiyor sen 50k kusur parayi kumara atarken zaten batmissin eline para geçince yine oyniyacaksin sana demek istediğim bir söz var kalkamayacagin yara altina yatma saygilar bbccaa

fname55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
999
414
63
bu tarz forum siteleri oldukça biz daha çok kaybederiz

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
Kimseye mana bulmayın insan elinde çok para varken kaybetmeye baslayinca suuruda gidiyor kendine geldiğinde para bitmiş oluyor. Evliyken yapılmaması gereken bir hata maalesef zor günler seni bekliyor Allah yardımcısı olsun herkesin.

selen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
150
69
28
Benim arkadaşım elazığ koşusunun tevzisini tek başına aldı.. evini arabasını aldı, işini kurdu.. 3 yıl sürmedi hepsini sattı..şimdi taxide çalışıyor..yuvasını dağıttı.. halen at yarışı oynar..bu kumar illeti stop dedirtmiyor demekki..ne kadar kazanırsan kazan insanoğlu hep fazlasını istiyor, ama sonucu da %90 hüsranla bitiyor.

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Valla bu durumlardan geçen biri olarak kimseyi kınamayın maalesef hayat acımasız benim en yakınlarım bile yüzüme bakmadı 5 lira yol parası bulamadığım için parkta yattım hala akıllandım mı hayır her türlü bağımlılık insanı felakete götürür kendimden nefret ediyorum en çokta üç kuruşluk insanları arkamdan konuşturdum adam yerine koyulmayacak insanlar laf sahibi oldu

onr3442

Yeni üye
Yeni Üye
7
2
3
yanı bence mantık dısı amk ıssız bı adam 60 k yı nasıl batırır kardesım bız ısımız gucumuz olmasına ragmen kasayı 1.2 k yaptık mı hemen cekıyoruz ben ce bos 590 dır bence :)

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
arkadaşlar kim ne derde desin irade çok önemli benim abimle ortak ganyan bayim vardı ikimizde oynardık ama o çok fazla oynardı battık elimizden zar zor çıkardık çok fazla borca girdik yani diyeceğim az az oynayın kazanırsanız çekin çok büyük kovaalamaya gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...