Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Canı Sıkılanlar Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,528
4,798
113
Bu maçı alsa diğer Mac Miami evinde seri 4-2 biter gibi
Miamide butter her zaman kurtaramaz bence boston geri dönecek son maç haric önceki maçlarda acayip isabetsiz atışları oldu Miami bu gece aldı aldı alamadı boston 4..3 cewirir 3..2 orani war turu geçerin Yüksekolsa basılır aslinda

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Miamide butter her zaman kurtaramaz bence boston geri dönecek son maç haric önceki maçlarda acayip isabetsiz atışları oldu Miami bu gece aldı aldı alamadı boston 4..3 cewirir 3..2 orani war turu geçerin Yüksekolsa basılır aslinda
Aynen dost bakalım ne olacak tatum sazı eline alırsa çevirir seriyi

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Boston 0-3 den dönmek istiyosa mutlaka x faktörlere ihtiyacı var j.brown hiç kendi seviyesinde oynamıyor çok dengesiz benchten brogdon ekstra işler yapmalı marcus smart çok dengesiz pota altında yetersizler herşey tatuma bakıyo oda clutch zamanlarında çok kötü oynuyo

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,621
5,630
113
beyler şimdi size bir istatistik sunuyorum kendim inceledim tek tek Galatasaray son 10 senede sondan bir önceki hafta oynadığı tüm maçları kazanmış istisnasız Galatasaray kazanırsa şampiyonluğu ilan edip fener maçına kupa ile çıkmak içinde izin aldılar gs kazanır 1.5 oranı var hediye oranmış gibi geliyor bana son haftaya 3 takımı yarıştırmazlar fb bjk arasında 2.lik için seyir zevki bırakırlar chatgpt yapay zeka gs bjk maçına bjk kazanır demişti o zaman bjk kazanır oynamışımtım aynı şekilde son haftaki gs fb maçına da beraberlik ön görmüştü 1k kasayı haftaya gs kazanır oynayıp sonrasında kasımpaşa bjk maçına ilk yarı kasımpaşa gol atar deyip (sezon istatistiklerine göre) olan kasayı da son hafta fenerbahçe çifte şans alarak 6-7 katına çıkarmak mümkün duruyor sanki bedava paraymış gibi geliyor bana yaw fikriniz nedir :D

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
beyler şimdi size bir istatistik sunuyorum kendim inceledim tek tek Galatasaray son 10 senede sondan bir önceki hafta oynadığı tüm maçları kazanmış istisnasız Galatasaray kazanırsa şampiyonluğu ilan edip fener maçına kupa ile çıkmak içinde izin aldılar gs kazanır 1.5 oranı var hediye oranmış gibi geliyor bana son haftaya 3 takımı yarıştırmazlar fb bjk arasında 2.lik için seyir zevki bırakırlar chatgpt yapay zeka gs bjk maçına bjk kazanır demişti o zaman bjk kazanır oynamışımtım aynı şekilde son haftaki gs fb maçına da beraberlik ön görmüştü 1k kasayı haftaya gs kazanır oynayıp sonrasında kasımpaşa bjk maçına ilk yarı kasımpaşa gol atar deyip (sezon istatistiklerine göre) olan kasayı da son hafta fenerbahçe çifte şans alarak 6-7 katına çıkarmak mümkün duruyor sanki bedava paraymış gibi geliyor bana yaw fikriniz nedir :D
Hiç mi üşenmedin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...