Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Canı Sıkılanlar Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
aga reus meus dökülüyor hepsi ya kapattım aw maçını kırıcam yoksa monitörü o çocukları

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Herkese hayırlı geceler dostlar
Sizce tatum sayı+ribound+asist alt mı olur üst mu
Baremi 46.5 üst

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,528
4,798
113
Bende üst aldım bu adama ne zaman oynasam tuğla atıyor:(
Bu gece fena saldıracaklar egerki miami dış şutlar girmezse geçmiş olsun bak baya zamandır kimse dillendirmiyordu 3..0 geriden gelip alan yok felandiye bende yeni öğrendim boşa gündem etmediler. Geçen macdada yazdim her nac butter kurtaramaz miami..

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Bu gece fena saldıracaklar egerki miami dış şutlar girmezse geçmiş olsun bak baya zamandır kimse dillendirmiyordu 3..0 geriden gelip alan yok felandiye bende yeni öğrendim boşa gündem etmediler. Geçen macdada yazdim her nac butter kurtaramaz miami..
İnşallah bakalım dost

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Ne maç oldu be
Son zamanlarda izlediğim en iyi maçlardan biriydi
Durum 3-3

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
Günaydın dostlar

Sgsz27

Üye
Yeni Üye
47
6
8
Gardaşlar şimdi ben xslota 180 tl attım 180 adet cevrimsiz sweet bonanzada freespin aldım para 6 bin oldu. Kurallarda yatırım miktarının max 10 katı çekim yazıyor içim yanıyor biriniz bi taktik verin bu parayı nasıl ve hangi yolla kurtarabilirim mantıklı bir yol verene 1000 tl söz

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
Gardaşlar şimdi ben xslota 180 tl attım 180 adet cevrimsiz sweet bonanzada freespin aldım para 6 bin oldu. Kurallarda yatırım miktarının max 10 katı çekim yazıyor içim yanıyor biriniz bi taktik verin bu parayı nasıl ve hangi yolla kurtarabilirim mantıklı bir yol verene 1000 tl söz
Oyunda spine gir spine başlamadan çıkış yap ( satın alma ama) çekimden sonra para yatırırsın girersin

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
O isleri bilen biri vardi sehit oldu sanirim

Furkan8077

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
741
164
43
Bol şans brom, içme suyu bile kurudu bizde sen düşün 😀😀

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...