Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Canı Sıkılanlar Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
acayip satılıyor aw kapış kapış millet buna başlamış sigarayı bırakıp

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Ben anlamamda çevremde çok var kullanan hastası olan sorar sorustururum kafadan 3-4 kişi var satabilcegim dukkanlarada sorarım
aga dükkanlara sor şahıslardan para kazanamazsın, bir tanesinden 20 tl kazansan 100 tane satsan bir dükkana 2k cepte

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
aga dükkanlara sor şahıslardan para kazanamazsın, bir tanesinden 20 tl kazansan 100 tane satsan bir dükkana 2k cepte
Bende biraz sinyalcilikte var 😂 sen mallar gelince haber et gerisi bende trendyolda satılıyo mu bakmam lazım orda şirket var Hepsiburada aynı şekilde

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Bende biraz sinyalcilikte var 😂 sen mallar gelince haber et gerisi bende trendyolda satılıyo mu bakmam lazım orda şirket var Hepsiburada aynı şekilde
Mal hazır, ben sadece satabilirmiyimin peşine düştüm çok para koyucam sermaye olarak, baktım müşteri hazır bekliyor basıcam parayı alıcam

Piston

TELETABİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,137
472
83
Bu 1xbet slotlarında bi bokluk var, 5 satın almamın 4 tanesinde tumble betin en az 7-8 katı oluyor ama çarpan atmıyor. 10 freespinin en az 7 tanesinin boş geçmesini saymıyorum bile. Siteler bu oyunlara güzel müdahale ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...