Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çarşı İzni Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Arkadaşlar maddi anlamda biraz sıkıntıdayım da bir şeyi merak ettim mesela çarşı iznindeyken saatlik para veren yerde çalışsam olur mu öğrenilmesi durumunda bana bir sıkıntı olur mu

cedi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,595
437
83
askerden geleli 1 ay olmadı çarşı izinleri kapalıydı bizde o yözden yorum yapacamıcam pandemiden dolayı çarşı göremedim

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Allah başka dert vermesin çok şükür sağlığım yerinde bir yer buldum da çalışmak için acaba sıkıntı olur mu diye merak ettim illaki askerliğini yapan vardır forumda
Dostum seni canı gönülden kutluyorum.Adamın birisi günde 2 öğün et yiyemiyorum sıkıntım mı var diye konu açarken sen askerde sıkıntının derdin içinde ihtiyacın olduğu için saatlik işi düşünüpte şu yorumu yapıyorsun ya her şeyin en iyisi,en güzeli seni bulur inşallah.

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Dostum seni canı gönülden kutluyorum.Adamın birisi günde 2 öğün et yiyemiyorum sıkıntım mı var diye konu açarken sen askerde sıkıntının derdin içinde ihtiyacın olduğu için saatlik işi düşünüpte şu yorumu yapıyorsun ya her şeyin en iyisi,en güzeli seni bulur inşallah.
İnşallah konuyu yeni gördüm bizde ayda 2 öğün yenmiyor cidden bir başkasının derdi Başka insan için lüks olabiliyor

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Kardeş calisamazsin yakalanirsan ceza yersin carsin kitlenir ama en fazla çok ihtiyacin varsa soyle bir şey biliyorum ailesi muhtac asker yardimi adı tam olarak bu 2 ayda 1 500 tlydi ben askerdeyken duymustum aylik 250 yapar sen zaten ayda 1 çarşı gorursun bu dönemde zaten batarya komutaninla konuş alternatif olarak askere eger düzgün bir askerse her türlü destek verilir gerekirse komutanjn yardimci olur

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
çarşı izni var mı şuan askerlere ? ben kapalı diye biliyorum yoksa her giriş çıkışta hem test hem de karantinaya almaları lazım açıldı mı izinler kardeşim

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,579
5,755
113
Reis nerde askerlik yapıyorsun her yer kapalı çünkü saatlik nerde çalışabilirsin ki cafeler falan da kapalı hep hayırlı tezkereler bu arada

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Beyler bilgim acik ve net.suan hic bir yerde hic bir sekilde carsi izni yok.buyuk ihtimalle de yakin zamanda olmiycak.kardesim askerde ordan biliyorum

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Dostlar şu anda kapalı zaten ama bu haftadan sonra açılacak deniyor benimde çalışmam lazım o yüzden sordum

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Kardeş calisamazsin yakalanirsan ceza yersin carsin kitlenir ama en fazla çok ihtiyacin varsa soyle bir şey biliyorum ailesi muhtac asker yardimi adı tam olarak bu 2 ayda 1 500 tlydi ben askerdeyken duymustum aylik 250 yapar sen zaten ayda 1 çarşı gorursun bu dönemde zaten batarya komutaninla konuş alternatif olarak askere eger düzgün bir askerse her türlü destek verilir gerekirse komutanjn yardimci olur
Hemen araştırıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...