Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çarşı İzni Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,861
50,603
113
Geçmiş olsun üzücü bir durum bizde sigaramız yok diye kıvranıp duruyoruz işte beterin beteri var olsaydı yardımcı olurdum da yok işte bugun kazanan arkadaşlar özelden Bi destek cıkın size zahmet

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Geçmiş olsun üzücü bir durum bizde sigaramız yok diye kıvranıp duruyoruz işte beterin beteri var olsaydı yardımcı olurdum da yok işte bugun kazanan arkadaşlar özelden Bi destek cıkın size zahmet
Yok hocam amacım o değil zaten kabul etmem merak ettim sadece bu hafta izinler açılacak dendi açılmazsa komutana gideceğim

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,579
5,755
113
Yapma be çok büyük ihtimalle açılır dediler bize umarım açılır
Ya inşallah açılır tabi kardeşim benim askerlik zaten sıkıcı hepten sıkılıyorsunuzdur moralini bozmak icin söylemedim yanlıs anlama :) süreç biraz karışık bi hal almaya başladı Allah sonumuzu hayır etsin

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Benimde durumum cok iyi degil ama yardimci olurum diye dusundum az cok. Gecmis msjlarini okudum. Gunlerdir sabahlara kadar etkinlik kovalamis. Bi siteye yatirim yapip para cekecem demis. Sigarasizlikdan basim donuyor en iyisi yatayim demis. Bir turlu inanamadim. Bugun xok sevdigim bi arkadasimi kaybetttim. İcim yaniyor. Para pul lanet olsun. Cebimde ne varsa yollarim eger dogruysa

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Ya inşallah açılır tabi kardeşim benim askerlik zaten sıkıcı hepten sıkılıyorsunuzdur moralini bozmak icin söylemedim yanlıs anlama :) süreç biraz karışık bi hal almaya başladı Allah sonumuzu hayır etsin
Valla ölümler sürekli artıyor ufak bir mantıkla bencede açılmaz ama 8-10 kişiden duyunca dedim açılır mı acaba

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Benimde durumum cok iyi degil ama yardimci olurum diye dusundum az cok. Gecmis msjlarini okudum. Gunlerdir sabahlara kadar etkinlik kovalamis. Bi siteye yatirim yapip para cekecem demis. Sigarasizlikdan basim donuyor en iyisi yatayim demis. Bir turlu inanamadim. Bugun xok sevdigim bi arkadasimi kaybetttim. İcim yaniyor. Para pul lanet olsun. Cebimde ne varsa yollarim eger dogruysa
Kardeşim parası olan adam roll kovalar mı bu arada başın sağolsun herhangi bir maddi talep istemiyorum

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,861
50,603
113
Başın sağolsun dost

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,579
5,755
113
Hoş bi cümle olmamıs hocam sanki o manada konu açtıya getirmişsin ben arkadaşın o maksatla konu açtığını düşünmüyorum

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Basın sağolsun Burak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...