Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çarşı İzni Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,579
5,755
113
Benimde durumum cok iyi degil ama yardimci olurum diye dusundum az cok. Gecmis msjlarini okudum. Gunlerdir sabahlara kadar etkinlik kovalamis. Bi siteye yatirim yapip para cekecem demis. Sigarasizlikdan basim donuyor en iyisi yatayim demis. Bir turlu inanamadim. Bugun xok sevdigim bi arkadasimi kaybetttim. İcim yaniyor. Para pul lanet olsun. Cebimde ne varsa yollarim eger dogruysa
Başın sağolsun hocam 🙏🏻

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Allah bu maskesiz gezenlerin kurallara uymayanların içinden alsın ölümleri cidden kafayı yemek üzereyim bazen hayatımız boyunca maske felan takcagız diye triplere giriyorum

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Dostlar tartışmaya gerek yok gece gece muhabbet oldu daha ne istiyorsunuz :)

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Valla ölümler sürekli artıyor ufak bir mantıkla bencede açılmaz ama 8-10 kişiden duyunca dedim açılır mı acaba
Dostum ölüm kol geziyor covid mutasyona ugramis suan daha tehlikeliymis vs vs sen su ortamda carsilar acilcakmis diyorsun.mumkunati yok o carsi isleri covid yok olana kadar mumkun degil.

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,579
5,755
113
Herkesin düşüncesi farklı demek senin kafa öyle yorumluyor bu cümleyi yapcak bişey yok dostum
Hocam maksadım senle tartışmak falan değil yanlıs anlama o cümleler insanın ağrına gider kazanan insanlar yardımcı olsun falan benim şahsen zoruma gider o maksatlı bişey demediysem açtığım konuda tabi kişiden kişiye değişir bu durum bilemem kimi de rahatsız olmaz saygı duyarım

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Yasta 28 gozukuyor.neyse ya ben bu konuyu terk ediyorum.kimseyi rencide etmiyim 🤭🤭

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Orda herkes yatiyorda burda uyuyan bulmak zor dostum dikkat et kendine bak simdi sana ne dicem bende kötü düşünmek istemedim askere her vatandaş yardim eder gercekten ihtiyaci olduğunu bilsede bilmesede asker e aylik azda olsa destek veriliyor sen daha carsi izni olup olmayacağını bilmeden boyle soru soruyorsun ki askerin yardıma ihtiyaci varsa devlet çözüyor sen simdi açık açık para istiyosun birak bu isleri ya da çok safsin dusunemiyorsun

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Arkadaşlar bu kadar kuşkucu olmayın şu anda askerdeyim zaten kimseden maddi talebim olmadı yalan söylemenin kime ne faydası vae

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,579
5,755
113
Suan yıkıldım işe gidiyorum ne abi ayıp be kardeşim

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Orda herkes yatiyorda burda uyuyan bulmak zor dostum dikkat et kendine bak simdi sana ne dicem bende kötü düşünmek istemedim askere her vatandaş yardim eder gercekten ihtiyaci olduğunu bilsede bilmesede asker e aylik azda olsa destek veriliyor sen daha carsi izni olup olmayacağını bilmeden boyle soru soruyorsun ki askerin yardıma ihtiyaci varsa devlet çözüyor sen simdi açık açık para istiyosun birak bu isleri ya da çok safsin dusunemiyorsun
Burda maddi talepde bulunmadım neden böyle birşey ihtiyacım olsun ki yalan söylemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...