Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freebet ve 250 Freespin Deneme Bonusu

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,946
757
113
Helal olsun para parayı cekiyor
Ağa o değil de Allah'tan bı yorum attık buraya hemen devamını da getiriyor lar yahu çekerim çekmem ne. Olacak yani deneme bonusu da kovalarim yüksek betten de başarım benim zevk meselem bu haksız mıyım hocam

• Beğen
Tepkiler: BJK

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,205
4,058
113
Ağa o değil de Allah'tan bı yorum attık buraya hemen devamını da getiriyor lar yahu çekerim çekmem ne. Olacak yani deneme bonusu da kovalarim yüksek betten de başarım benim zevk meselem bu haksız mıyım hocam
Tabiri dostum ama sana birsey diyen yok sana lazım olmayan.baskasinin işini görüyor işte öyle bak dostum

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,946
757
113
Tabiri dostum ama sana birsey diyen yok sana lazım olmayan.baskasinin işini görüyor işte öyle bak dostum
Yok yahu hocam bı çıktık arkadan yazmış cekmemis tır yok mefete soruyor v.b

• Beğen

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,946
757
113
Hayırlı akşamlar

• Beğen

uarik38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
465
149
43
Dün bana yazdılar diyorum dinleyen yok. Adamlar kapatıyor siteyi.

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,006
113
Senin niye bu kadar zoruna gittiki? Ben seni adam yerine koyup espiri yaptigimizi dusunmusdum. Bak isine sen bos yapiyorsun. Arkandan konusucak olsak burda ortaya yazmazdik. Seninde gorecegin yere niye yazalim bunu

• Beğen

melo895

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2
0
1
Hocam hesabımı kapattılar sallama bi isim verdiler tanımadığım walter falan yazdı bide aq sonra bize talep böyle iletildi falan dedi kapattı hesabı