Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freebet ve 250 Freespin Deneme Bonusu

orkinos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
69
28
coklu uyelık diye hesabı kilitlediler oysa yatırsalardı 2k yatırım yapacaktım Tuna bey aramıstı bilgi vermıstı sıte hakkında ıste bi 300 tl icin musteriden oluorlar. mevcut sıtemde 100k yatırımım oluor aylık degisik yanı anlam vermek mumkun degıl

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,505
903
113
coklu uyelık diye hesabı kilitlediler oysa yatırsalardı 2k yatırım yapacaktım Tuna bey aramıstı bilgi vermıstı sıte hakkında ıste bi 300 tl icin musteriden oluorlar. mevcut sıtemde 100k yatırımım oluor aylık degisik yanı anlam vermek mumkun degıl
Ya yürü bı git 100k yatırım yapiyon aylık 300 lira peşine düşmüşsün.

orkinos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
69
28
Ya yürü bı git 100k yatırım yapiyon aylık 300 lira peşine düşmüşsün.
300 lira peşine dşmedim bi sitenin güvenilir olup olmadıgı denemesini ödemesinden belli olur balık baştan kokar eger denemeyi bile ödemiorsa o siteden bir cacık olmaz betasus mehyes kullanıcı ısmım sorgulatabılırsın aylık yatırımımı

saykodeli

Im Psychedelic
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,063
386
83

Minimum 200 Maksimum 500 Tl çekim yatırım ve çevrim şartı yok Ben şuan 300 çekim talebinde bulundum Umarım gönderirler çok basit bi deneme bonusu bakalım hayırlısı

Çekim yatarsa buraya fotoğraf atıcam

Düzeltme: Evet arkdaşlar çekim yattı site sağlam ben 300 çektim siz belki 500 çekersiniz belki hiç :D
eyvallah paylaşım için dostum temizinden çekim gönderildi

Ekli dosyalar

Tolga53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
105
63
28

kilmerknock

Emekli Prof.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
93
28
200 Lira çekim talebi verdim. Sonucu bildiririm.

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Beyler bende çekim verdim ama anladilar farkli bi hesaptan yaptigimi kullanici adina kadar soyledi site öder diye tahmin ediyorum ama fake yapcaksaniz duzgun kandirin ben öde alamadim adamlar anladi

salarda493

Kaybetmek Ìhtimali olmasaydı..Kim kumar oynardı?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
995
638
93
Odedi 😂