Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freebet ve 250 Freespin Deneme Bonusu

tango35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
610
93
tam üçkağıtçılar mk ben de yeni gördüm üye oldum gökhan11 ile üyelik açmışınız biraz önce diyor aynı ipden diye cekimi iptal edip kapattılar hesabı.TAm gaz yolundalar üye olmayın boşuna

ciciero

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
21
3
3
Üye olmayin dolandırıcı resmen daha önce üyelik var diyor. Peki kazancı saglamazdan çekim talebi vermezden önce niye daha önce üyeliğiniz var diye üye yapmamasi gerek. Çekim talebi verdik hesabı kilitlediler..

Drogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
162
30
28
Bu siteye kimse üye olmasın ödemiyor eskiden ödüyordu şimdi ödemiyor

kiyatumit

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
24
2
3

Minimum 200 Maksimum 500 Tl çekim yatırım ve çevrim şartı yok Ben şuan 300 çekim talebinde bulundum Umarım gönderirler çok basit bi deneme bonusu bakalım hayırlısı

Çekim yatarsa buraya fotoğraf atıcam

Düzeltme: Evet arkdaşlar çekim yattı site sağlam ben 300 çektim siz belki 500 çekersiniz belki hiç :D
Site tamamiyle dolandirici 1000 TL bakiyemi çekim talebi öncesi MHz bilgilerimi guncelledi sonra adinaz üyelik var denildi ve üyelikler askıya lindi üye olmayın kahpelere

Desperatistt

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5
0
1

Minimum 200 Maksimum 500 Tl çekim yatırım ve çevrim şartı yok Ben şuan 300 çekim talebinde bulundum Umarım gönderirler çok basit bi deneme bonusu bakalım hayırlısı

Çekim yatarsa buraya fotoğraf atıcam

Düzeltme: Evet arkdaşlar çekim yattı site sağlam ben 300 çektim siz belki 500 çekersiniz belki hiç :D
Bunlar dolandırıcı arkadaşlar freespini Gates of hades te 10000 kadar çıkardım çekim verdim adını bile duymadığım bir hesap çıkarıp hem hesabı kapattılar hemde ödemeyi yapmadılar dolandırıcılar

esatgezer1

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
0
3

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
932
699
93
5 kisiden birinininkini ödüyor digerlerine ip falan diyip hesap kapatiyor hala dolasiyor piyasada ilginc

restomi

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7
0
1
Kazandım çoklu üyelik diye vermediler halbuki yok öyle bir şey. Şansınıza ne çıkarsa diyelim