Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freespin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Derkondebel

Banko Burak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
741
113
site dolandırıcı falan değil ben bundan bi 2 ay önce deneme çektim ordan tık diye yattı hesabıma. Multi açıp ağlaşmayın buralarda. siteyide kötülemeye hakkınız yok adamların ekmeğini yiyen çok
Bu site dolandiricidir. NET 6500 tl ödemedi. Hem de bonus kullanimi vs. Yok. Bakiye silindi ve hesaba erisimim engellendi.

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,057
3,681
113
Bu site dolandiricidir. NET 6500 tl ödemedi. Hem de bonus kullanimi vs. Yok. Bakiye silindi ve hesaba erisimim engellendi.
Bilader ben çektim yalan söyleyecek halim yok 0 sıkıntı yaşadım destekle de iletişime geçtim şak diye ödendi 5 dakikada. Ayrıca bu site milli takım sponsoru diye biliyorum yamuk yapmaz. Yatırımda yaptım birkaç kez 300 400 problem yaşamadım. Muhtemelen sorun senden kaynaklıdır yamuk yapsa bana yaparlardı

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,057
3,681
113
Lan önüne atmışlar bi kemik yalayıp yutmuşsun. Az onur haysiyet olur adamda be
yahu kafanı mı kırayım illa ki hasta mısın bilader sen ne kemiği ne yalaması problem yaşamadım diye site adamımı oluyorum hastaysan ilacın olurum senin

rekalove

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
309
155
43
500 çekmiştim denemeyle 10 dk sürmüştü

Corley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
114
43
Ne mal var adamlar var memleket te cahiliyet ne kötü birşey

blntyws

Üye
Yeni Üye
13
2
3
600 yaptım 500 çekim verdim siteden atıp kaydımı sildiler dolandırıcı bunlar hesabımı bile sildiler

Eren1061

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
0
1
Ben bu siteden deneme bonusuyla 455 TL paparaya çekim yapmıştım ama sonra hesabımı kapatmışlar anlamadım çekimim geldi ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...