Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freespin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

15Dilek15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
191
43
Bir sene öncesine kadar kullandığım bi siteydi çekimim de var. Son bir yıldır hiç girmemiştim dün bi temsilci ulaşıp 2022 yılında kaybınız olmuş kayıp yaşamanız bizi üzdü telafi olarak hesabınıza Freespin eklemesi yapılmıştır dedi bi şartı vs de yoktu çekemedim tabi orası ayrı. Her zaman dediğim gibi bir sitede benim ya da x başka bi kişinin sorun yaşamaması demek kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmiyor. Mesela grandpashabet tek karda olduğum site kimse günahı kadar sevmez ama beni bugüne kadar hiç üzmedi santosbettingde öyle gerçi benim üye olduğum her sitede tek hesabım vardır. Multi vs aklım ermez o sitenin kuralları dışına da çıkmam Telegram vs kodda kovalamam ben gördüm aldım alıyorum derken millet çekim talebi oluşturuyo 🤣🤣yani ellerine bi koz vermem

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Bir sene öncesine kadar kullandığım bi siteydi çekimim de var. Son bir yıldır hiç girmemiştim dün bi temsilci ulaşıp 2022 yılında kaybınız olmuş kayıp yaşamanız bizi üzdü telafi olarak hesabınıza Freespin eklemesi yapılmıştır dedi bi şartı vs de yoktu çekemedim tabi orası ayrı. Her zaman dediğim gibi bir sitede benim ya da x başka bi kişinin sorun yaşamaması demek kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmiyor. Mesela grandpashabet tek karda olduğum site kimse günahı kadar sevmez ama beni bugüne kadar hiç üzmedi santosbettingde öyle gerçi benim üye olduğum her sitede tek hesabım vardır. Multi vs aklım ermez o sitenin kuralları dışına da çıkmam Telegram vs kodda kovalamam ben gördüm aldım alıyorum derken millet çekim talebi oluşturuyo 🤣🤣yani ellerine bi koz vermem
Tamam

15Dilek15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
191
43
Bi de bu tipler türedi bi konu görüyorsun kendi yorumunu yapıyorsun neticede açık bi konu ve düşünceni paylaşıyorsun ama bazılarının burdan başka bi hayatı olmadığı için böyle her şeye atlayıp dikkat çekmeye çalışıyorlar şansını başka yerde dene seninle uğraşmaya hiç niyetim yok.

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Bi de bu tipler türedi bi konu görüyorsun kendi yorumunu yapıyorsun neticede açık bi konu ve düşünceni paylaşıyorsun ama bazılarının burdan başka bi hayatı olmadığı için böyle her şeye atlayıp dikkat çekmeye çalışıyorlar şansını başka yerde dene seninle uğraşmaya hiç niyetim yok.
Tamam

Ademcan72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
252
66
28
Hayatimda ilk defa kayit oldum crkim talebi verdim aninda bloke koydu hesaba @Shellac Konuyu kapat lütfen

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Kardesim burda insanlar ne anlatiyo 4 sayfa herkes yazmış hala kasinmanin alemi yok gidin düzgün siteden oynayin okumak cok.zor.degil

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
192
46
28
Cashwin bozuldu kaç tane arkadaşımı yonlendirdim hepsine kardeşin almış eşin almış ayağı yapıyor utanmazlar

bilalbakirci

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
69
19
8
bu site ödeme yapmıyor boşu boşuna 500 tl çektim diye ümit etmeyin arkadaşımda denedi bende ikisindede ödeme yapmadı boşuna emek

Mayonezcan1

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
1
1
Dostlar bugün ilk günüm aileye yeni katıldım.Herkes harika şeyler paylaşıyor.İlk günün şerefine bomba bi link bırakıyorum https://m.cashwin579.com/tr/ 250 freespin deneme bonusu 500 yap çek.Ben Zeus Hades’te 2000’den fazla yaptım.Spin değeri 1 TL.Herkese bolşans…
Yalan söylüyor arkadaşlar bonustan 370 tl ile çıktım çekim talebi verdim çoklu hesap denildi ve hesabımı kalıcı olarak kapattılar ilk defa gmrdüğüm bi siteydi

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,313
150,441
113
Deneme Bonusu Sonlanmıştır Bilginize Dostlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...