Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çay Demlemek

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,266
44,513
113
Hanim bikac gunlugune anasina gidiyor hafta sonlari eger kardesmde bana geldiyse 1 gunde 4.5.6 demlik cay iciyoruz.bn demliyorum o bitiyor ben demliyorum o bitiyor 😁😁

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,609
5,157
113
Dünün aynisi bu gün yine cay demliyoruz

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,609
5,157
113
Neredeyse 1 yil olmus cay demleyeli. Tekrardan cay demliyoruz.

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
kahve yap bigünde farklılık olsun

cesurkorkak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,696
1,783
113
Beyler kendimi hep çay demlerken buluyorum. Sanki bu dunyaya cay demlemeye gelmisim gibi bir his oluştu. Guzel de demliyorum aslinda, tozunu felan ayirip sade demli guzel bir çay oluyor. Amma velakin butun aktivitem cay demlemekmis gibi hissediyorum. Sizde de durum ayni mi? Hep cay mi demliyorsunuz. Bir gun kendimi ödüllendirip oralet yapmak istiyorum
Kuşçu reise selam olsun
Ekli dosyayı görüntüle 214132
Dost aynı histeyiz çay olmayaydı napardım bilmiom

Dengebet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
1,445
113
Beyler kendimi hep çay demlerken buluyorum. Sanki bu dunyaya cay demlemeye gelmisim gibi bir his oluştu. Guzel de demliyorum aslinda, tozunu felan ayirip sade demli guzel bir çay oluyor. Amma velakin butun aktivitem cay demlemekmis gibi hissediyorum. Sizde de durum ayni mi? Hep cay mi demliyorsunuz. Bir gun kendimi ödüllendirip oralet yapmak istiyorum
Kuşçu reise selam olsun
Ekli dosyayı görüntüle 214132

Çay içen ve içlik giyen adamlar kalitelidir ayni zamanda zararsiz insanlardir

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,609
5,157
113
Cay demlerken tozunu mumkun mertebe yok etmeye calisiyordum. 32 yasinda edindigim bilgiye gore, cayin icersindeki toz " partikul " die bi zimbirtiymis. Imalat kisminda o hale geliyormus. Aslinda o'da islenmeden once bir tomurcukmus. Yani sunu demeyin, ulan 1 kg cay aliyoz 450 gram toz cikiyor die. Bende hep isyan ediyordum da isin asli oyle degilmis. Hayirli geceler

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Cay demlerken tozunu mumkun mertebe yok etmeye calisiyordum. 32 yasinda edindigim bilgiye gore, cayin icersindeki toz " partikul " die bi zimbirtiymis. Imalat kisminda o hale geliyormus. Aslinda o'da islenmeden once bir tomurcukmus. Yani sunu demeyin, ulan 1 kg cay aliyoz 450 gram toz cikiyor die. Bende hep isyan ediyordum da isin asli oyle degilmis. Hayirli geceler
Evet anlamadim