Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Chat [] Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
Tamam reis bu kadar abartmaya gerek yok
Anladık tehlikesin tehlikenin içinden geldin en tehlikelisi sensin

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Yuce rabbim verdikce veriyor masallah. Bugun cok guzel bir gun olacak dedim kendi kendime. Oldu. Telefonum dustu ve ekran kirildi. Telefonla beraber bende dusebilirdim yani.

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Yuce rabbim verdikce veriyor masallah. Bugun cok guzel bir gun olacak dedim kendi kendime. Oldu. Telefonum dustu ve ekran kirildi. Telefonla beraber bende dusebilirdim yani.
Sağlık olsun geçen benimki de kırıldı 325 liraya ekranı değiştirdim gayet sağlıklı şu anda

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Sağlık olsun geçen benimki de kırıldı 325 liraya ekranı değiştirdim gayet sağlıklı şu anda
Bende telefonu gecen sene aldim istanbulda telefoncudan. Redmi 9A. 2.700 du. Sms geldi İmei kayitli degilmis. 90 gun icinde kapanacak dedi. Telefoncuya gittim bosuna mi ucuz satiyoruz dedi. Kapanmaz dedi. 8-9 ay sonra yine 90 gun icinde kapanacak diye msj geldi. Aldigim Telefoncu eski tel getir imei atalim dedi. 1-2 ay idare edip yeni tel almaya calisacam. Alamassam yaptiracam mecbur

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Bende telefonu gecen sene aldim istanbulda telefoncudan. Redmi 9A. 2.700 du. Sms geldi İmei kayitli degilmis. 90 gun icinde kapanacak dedi. Telefoncuya gittim bosuna mi ucuz satiyoruz dedi. Kapanmaz dedi. 8-9 ay sonra yine 90 gun icinde kapanacak diye msj geldi. Aldigim Telefoncu eski tel getir imei atalim dedi. 1-2 ay idare edip yeni tel almaya calisacam. Alamassam yaptiracam mecbur
Eski atıl bir telefon bul bence

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,963
10,712
113
bu penaltı kaçıranları o dakika falakaya yatıracan.

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,963
10,712
113
Gecmis olsun. Kupon yatti.
Boca juniors macindan bahsediyorsun herhalde. Bende betoffice freebetiyle ust dedim o maca :)
Aynen o maç. Defans oyuncusu ne diye penaltı kullanır. İyi oldu davarlara forvetleri kırmızı kart gören takımdan gol yediler hemde defans oyuncusu attı 🗡🗡🗡

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Aynen o maç. Defans oyuncusu ne diye penaltı kullanır. İyi oldu davarlara forvetleri kırmızı kart gören takımdan gol yediler hemde defans oyuncusu attı 🗡🗡🗡
Deplasman takimina mi oynadin. Gecen mac palmeriasa 2 gol atip berabere kaldilar. Bu macta atarlar herhalde

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Duygularım darmadağıın anlayamazsııııın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...