Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Chat [] Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,419
22,691
113
Derdim çoktur hangisine yanayım

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,969
43,555
113
Tam hersey bitti diyorum, yine bi yerden umutlarim yeseriyor 😔 Kupon kaybettigi halde adam odul gonderiyor. İnsallah sans bana da guler artik
Bets10 özele at 50, 50 de holiden ya da sekadan özel oran oyna tavsiyem bu

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Sınıf başkanıyım sınıfın fotokopi parasını Endonezya basketbol Ligi'ne bastım kaybettim napmalıyım

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Bets10 özele at 50, 50 de holiden ya da sekadan özel oran oyna tavsiyem bu
Dun aldim bets10 u ama ceviremedim. Bu ara o kadar sanssizim ki, ne yapsam kiramadim sanssizligi. Sansim donecek derken bu gidisle ben donecem parasizliktan 😂

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,975
3,884
113
Dun aldim bets10 u ama ceviremedim. Bu ara o kadar sanssizim ki, ne yapsam kiramadim sanssizligi. Sansim donecek derken bu gidisle ben donecem parasizliktan 😂
knka ben senin cekilis çikamamis halinim dusun yani :D 4gundur artemiste abinin bonusundan ceviridgim 1200 duruyor 300 yatirimli cekemedim :D

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,969
43,555
113
knka ben senin cekilis çikamamis halinim dusun yani :D 4gundur artemiste abinin bonusundan ceviridgim 1200 duruyor 300 yatirimli cekemedim :D
Atarsan betinelere şeylere böyle olur kaç kere dedim sana

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,975
3,884
113
Atarsan betinelere şeylere böyle olur kaç kere dedim sana
knka valla niyetlendim betineye atmayida kod bitmisti baska sitede yutuldum ogun 2k kaybettim komple parami kafa yokki all in gidiyorum hep hesabimda ne varsa tek elde basiyorum

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,969
43,555
113
Aga seni başkasıyla karıştırmış olabilirim bi arkadaşla 😂😂

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,969
43,555
113
knka valla niyetlendim betineye atmayida kod bitmisti baska sitede yutuldum ogun 2k kaybettim komple parami kafa yokki all in gidiyorum hep hesabimda ne varsa tek elde basiyorum
Yanlış yapıyorsun işte

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Allah yardimcimiz olsun ne diyelim. Kartimla , kredimi odemedim bu ay. Banka msj atmis yapilandiralim diye yapilandirdim. Ayak ustu 10 bin daha borclandim.

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,975
3,884
113
Allah yardimcimiz olsun ne diyelim. Kartimla , kredimi odemedim bu ay. Banka msj atmis yapilandiralim diye yapilandirdim. Ayak ustu 10 bin daha borclandim.
ayni durumdaymdm bende gecen ay yapilandirdim bi 10k daha girdi suan 35 gun gecikmede hala odeyemedim ilk taksiti ölmüşüz aglayanimiz yok valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...