Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Ciqlett / Kasa 285 Hedef -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,767
6,747
113
Arkadaşlar çekim geldiğin de ulaşacağım bir tane daha rol yapalım onda da rolcü çıkartalım rol yaptıralım
arkadaşlara bol şans sabahtan beri skor takip etmekten gözlerim çift görüyo artık :D dmden kapım sana her zaman açık kanka . o değil 8k vurmuş bu kupon olay nerelere geldi 7 saatte :D

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,767
6,747
113
hoca bi açıklama yap bari 11den beri yalı kazığı yaptın bizi burada 1 saate ulaşıcam dedin foruma girip çıkıyosun bişey de demiyorsun parayı yediysen yedim de boşuna avel avel bekletme bari öğlen 16dan beri kuponlarını takip ediyoruz ayıptır aw @Ciqlett

Malatyali44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,963
7,620
113
hoca bi açıklama yap bari 11den beri yalı kazığı yaptın bizi burada 1 saate ulaşıcam dedin foruma girip çıkıyosun bişey de demiyorsun parayı yediysen yedim de boşuna avel avel bekletme bari öğlen 16dan beri kuponlarını takip ediyoruz ayıptır aw @Ciqlett
Aynen katılıyorum. @Ciqlett reis birsey yaz. Dürüstçe ne olduysa de bu kadar basit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...