Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet CNN Türk

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Ya abi herseyi geçin yalandan gövde gösterisi yapıyor başımızdaki sistem işte mecbur bu artık kaçak kumar bahsi kalmadı bu işin öyle böyle artık yasal gözüyle bakılıyor en basdaki babalar gemiyi urütsun benim vandaki Mehmet kardeşim hesabına 500 tl para geldi diye 3saat hesap versin aw ne güzel memleket

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Ya abi herseyi geçin yalandan gövde gösterisi yapıyor başımızdaki sistem işte mecbur bu artık kaçak kumar bahsi kalmadı bu işin öyle böyle artık yasal gözüyle bakılıyor en basdaki babalar gemiyi urütsun benim vandaki Mehmet kardeşim hesabına 500 tl para geldi diye 3saat hesap versin aw ne güzel memleket
@Lugoj Her bi kelimemde haksizmiyim gardasim benim

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Dibine kadar haklisin bro senin benim gibi bir adam yonetecek bu isleri de elimiz kolumuz ayagimiz uzun degil.iste
Aynen öyle agacim benim kalkmışlar birde he turkiye kumar cennetimi geçin bu ayakları medyada kimin arabasına binse onun şarkısını çalıyor aw

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Kara paradan iceri gireni disariya saliyorsan emcüklenince aglamiycan 😁
Aynen öyle bu polatlar yerinde sen ben olsak bize güneşin rengini unuttururlardi adalet madalet adamı olana işlemiyor aw malesef bizim ülkede böyle bir durum var ne acıki

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,252
1,577
113
Aldığım bir bilgiye göre en çok yatırımı yapan kişiler bulunduğu koğuşun ağası olacakmış

Lugoj

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,424
3,486
113
Aynen öyle bu polatlar yerinde sen ben olsak bize güneşin rengini unuttururlardi adalet madalet adamı olana işlemiyor aw malesef bizim ülkede böyle bir durum var ne acıki
Sen ben olsak idam cikartirlardi
Asarlardi bizi reis
Kim adalet var diyorsa gitsin gusül abdesti alsın .