Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet CNN Türk

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
İddaa kazi kazan sayisal milli piyango milleti soydugundan niye bahseymiyon cnn
Aynen öyle Cnn turk calisanlari maasiniz kumardan ödeniyor aw bu neyin kacak sitelere acınız puhahahha😁😁😁

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Abi tamam sitelere sevmiyoruz ama tüpçü kazancagina Gürcistan Bulgaristandaki şirketler kazansın acayip ayar oluyorum ona ya

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,111
4,355
113
Dilan polat gibileri serbest bırakan ülkede korkmayın hiç bir şey olmaz Bi kaç kişiye ceza gelir ufaktan okadar bu kaçak siteleri durdurabilecek hiç bir güç yok bu işin içinde olan kaç tane devlet adamı var kim bilir

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Dilan polat gibileri serbest bırakan ülkede korkmayın hiç bir şey olmaz Bi kaç kişiye ceza gelir ufaktan okadar bu kaçak siteleri durdurabilecek hiç bir güç yok bu işin içinde olan kaç tane devlet adamı var kim bilir
Ya anlamayan salaktır dostum yani bariz belli soylunun bunlarla yakınlığı çıkınca göz boyama şekli 9 10 ay yalandan misafir ettiler silivri açık büfeli hotelde ondan sonra tepkiler düşünce gündem degisince bir emir tamam özgürsün 2 kelimeyle alinirsin 2kelimeyle çıkarsın bizde adalet budur unutmayin

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,699
10,326
113
Ya abi herseyi geçin yalandan gövde gösterisi yapıyor başımızdaki sistem işte mecbur bu artık kaçak kumar bahsi kalmadı bu işin öyle böyle artık yasal gözüyle bakılıyor en basdaki babalar gemiyi urütsun benim vandaki Mehmet kardeşim hesabına 500 tl para geldi diye 3saat hesap versin aw ne güzel memleket
Kimin kardeşi be aslan 🦁