Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çok Kötü Kaşınıyorum, Fikir Verir Misiniz

casecom61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
242
80
28
1 haftadır inanılmaz derecede kaşınıyorum vucudumu hep yara yaptım internetten araştırdım uyuz diyolar bu nedir napcam varmı bu hastalığı geçiren nolur fikir verin hastaneye gitmeye üşendim sıcak havalardan dolayı diye düşünüyorum bilmiyorum
Uyuz olmuşsun kardeşim hastaneye gitmenini öneririm bir hapı var aynısı bendede olmuştu kullandım 2 gün sürmedi geçti özelikle duş alırken dikkkat et sıcak su ile duş alma daha çok kötü kaşıma yapıyor... Geçmiş olsun.

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Teşekkürederim arkadaşlar geldim krem aldım eczadenen onu simdi sürücem

Fthcck

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,297
494
83
7slots müşteri temsilcisine yaz o sana çare olacaktır.

sello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
432
157
43
25 dış sarimsak ıyice ez sirke 2.5.litre kovaya dok gerisi su 20 dakika bekle yıkan hayatta daha kaşımaz dene ve gör

besiktaslitl

SİYAH BEYAZ DEVVAM..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,381
1,924
113
Geçmiş olsun hastaneye üşeniyorsan eczaneye git 150 payfixe çözer işini

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,104
4,349
113
Dost biyerden bulaşmışta olabilir sıkıntı sitrestende olma ihtimali var bencede direk eczacılardan destek al geçmiş olsun bu arada okurken kaşıntı tuttu 🙁

kadirkartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
511
382
63
wilkinson pomad eczanede yaptıkları karışımın ismi

Tikyismet

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
6
8
1 haftadır inanılmaz derecede kaşınıyorum vucudumu hep yara yaptım internetten araştırdım uyuz diyolar bu nedir napcam varmı bu hastalığı geçiren nolur fikir verin hastaneye gitmeye üşendim sıcak havalardan dolayı diye düşünüyorum bilmiyorum
%100 öneri bende geçirdim ailecek hacemat yaptırdık kardeşim geçti ilaç gaz yağı herşeyi kullandık geçmedi hacemat yaptırdık gecti

ugur152

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
129
43
Pengune özel kaşıntı ilacı %50 çevrimzsiz bonus 1 al %50 hediye

ugur152

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
129
43
Kaşıntı ilacının çevirmi pengune özel %100 hoşgeldin bonus çevrim 10 katı ilacı kullanıp 10 katı kadar çevrim yapicaksın sonra çekilebilir hala gelir🥴

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
156
218
43
Eczanede krem var kanka. En etkili yontemi o . O gecirir . Doktor doktor gezip hic yorma kendini