Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çok Kötü Kaşınıyorum, Fikir Verir Misiniz

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Ya mesela bir adamın sürekli küfür etmesini sevmiyorum diyelim, adamın başına bişey geldiğinde hemen "o kadar küfür edersen böyle olursun işte" demek hiç mantıklı değil. Tanrının cezalandırma sistemi bu kadar hızlı çalışsa şuan bebek katilleri vs sefa içinde yaşamak yerine cehennemde olurdu heralde
Kuru soğan ekmek yemekten beyinleri kuş olmuş abim boşver

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,139
732
113
1 haftadır inanılmaz derecede kaşınıyorum vucudumu hep yara yaptım internetten araştırdım uyuz diyolar bu nedir napcam varmı bu hastalığı geçiren nolur fikir verin hastaneye gitmeye üşendim sıcak havalardan dolayı diye düşünüyorum bilmiyorum
1.Yediğin birşey dokunmuş olabilir.
2.Herkesin önerdiği krem veya ilaç sana iyi gelmeyebilir.
3.Karaciğer fonksiyon testlerini yaptır.
4.Önce cildiyeye sonra dahiliyeye git.
Geçmiş olsun

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
1 haftadır inanılmaz derecede kaşınıyorum vucudumu hep yara yaptım internetten araştırdım uyuz diyolar bu nedir napcam varmı bu hastalığı geçiren nolur fikir verin hastaneye gitmeye üşendim sıcak havalardan dolayı diye düşünüyorum bilmiyorum
[/QUOTE benımde kalca taşşak altı fena kasınıyor baldırlar

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
1.Yediğin birşey dokunmuş olabilir.
2.Herkesin önerdiği krem veya ilaç sana iyi gelmeyebilir.
3.Karaciğer fonksiyon testlerini yaptır.
4.Önce cildiyeye sonra dahiliyeye git.
Geçmiş olsun
Sagol reis krem aldım baya iyiymiş bu eczacıda söyledi herkese bulaşmış dedi eczacı

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
gecen sol bacak sol kol bele kadar kırmızzı kabarcık oldu penis ucunda bıle cıkdı ılk defa doktora gosterdım 10 gun dedı banyo yapcan sonra krem surcen eczane kasırım felan bussuru krem 10 gune gecdı sımdı tasındım felan dus fazla alamadım cok yogunum ondan sıkıntı oldu 1 gun daha devam ederse gıtcem hastaneye

tolga1453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
518
557
93
Daha yeni basımdan gecti eşimle beraber Allah düsmanımın basına vermesin bir ilacı var les gibi kokuyor 3 gün onunla kakıyorsun banyo yapıyorsun sonra kastınız var sonra yara kremleri var en son iğnesi var bunlsrı düzgün yaparsan giydin elbiseyi 2 gün gitmeyeceksin bir poşete koyup 3 gün bekleyecek dilen Allah yardım etsin bir ayda zor bitirdim ben yara izleri hayla gitmedi ama

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Daha yeni basımdan gecti eşimle beraber Allah düsmanımın basına vermesin bir ilacı var les gibi kokuyor 3 gün onunla kakıyorsun banyo yapıyorsun sonra kastınız var sonra yara kremleri var en son iğnesi var bunlsrı düzgün yaparsan giydin elbiseyi 2 gün gitmeyeceksin bir poşete koyup 3 gün bekleyecek dilen Allah yardım etsin bir ayda zor bitirdim ben yara izleri hayla gitmedi ama
Geçmiş olsun tekrardan