Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çok Para Kaybettim

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,887
4,956
113
Kumarda kaybettiklerimden daha çok zarar sağlayacak hali yokya.1 Haftada kaybettiğimi paylaştım işte öylesine dostum.Kötü şeyler yaşadım içimi döktüm öyle yani.
Her türlü senaryoya hazır olacaksın kumarda.Bugün +100k dasın başka arkadaşın -500k dır ama seneye bir bakmışsın işler tam tersine dönmüş.Şuan kardayım iyiyim avuntuları birkaç gün sonra yerini hırsa bırakıyo ve her geçen zamanda hırs yapma büyüklüğü artar.Bugün 7 günde 90k kaybettin seneye 2 günde 90k kaybedersin falan bunları bilerek oyna

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,192
1,642
113

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
bi kaç hafta oynama da görelim 100 mü kalıyor don mu kalıyor
göz ucuyla dahi kumara bakıp dahil oluyorsan
mahvolacaksın! herkes gibi.
o yüzden boş muhabbeti geçin.
yeni başlayan gençlerde bu sürekli bilmiş gibi konu açması,her fırsatta para hesabı yapmaya çalışması,ben batmayacam ben zekiyim, hesaplıyorum ayakları. geçin bunları.
tek gerçek, forum vb, kumarla alakalı zerre ne varsa tekte silip atmaktır. varlığından bihaber olmaktır.
kumar nesil dinlemez,zeka dinlemez!
kumarın sonu sefalettir.
silin her şeyi ve çekin gidin.bunu yapamayan benim gözümde mutlak kaybedendir, gün görmeyendir. gerisi bahanedir, çocukluktur.
daha şeytanla karşılaşmadınız.
Şeytanla anlaşma olmaz.

wolfson01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
834
1,097
93
Dün 2.5 üste herşeyimi bıraktım şuan maldivlerde hatunlarla gün batımını seyrediyorum.

umutgurkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
297
63
Öğrenci adamız 24 haziran günü 190binlere çıkmışken 24 hazirandan bu yana toplam 90 bin TL kaybettim sadece EURO2024 maçlarında.200bin hedefim varken 100binlere geri düştüm şu son 7 günde psikolojimi alt üst ettiler 7 günde 90 BİN kaybettiğim aklıma geldikçe deli oluyorum sinir oluyorum.Allah belasını versin bu euro2024 maçlarının başka birşey demiyorum.İçimde kalmasın öyle bi anlatayım dedim.Bukadar iyi giderken son 7 günde her bastığımın yatması insanı delirtti.Şimdi diyenler olacak ben - bilmem kaçtayım borç harç vs de işte nebiliyim bu bile benim psikolojimi alt üst etmeye yetti yani.
Bir günde 300 kaybettim

umutgurkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
297
63
Doğrudurda işte ben öğrenciyim sen 36 yaşındasın kral senin para algınla benim ki bir değildir.Benim 10 liram senin 1 lirandır gibi.
Haklısın da bence devamda etme bir süre uzak durman iyi gelir üstüne gittikçe zararı kurtarayım diyosun oda hata oluyor işte

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Arkadaşlar telegramdan iletişime geçip adımları tek tek sakince takip edin acelet etmeyin 900 lira ödeme alım benden geldiğinizi söyleyin
Hemen bandırıyıoruz sana MAL 🤩

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,558
14,928
113
Bu sektör ben batmam etmem diyenlerle dolu beyler. Büyük lokma yiyin ama büyük laf etmeyin derim. Kaybın için de geçmiş olsun

malazgirt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
367
169
43
Öğrenci adama bak 100k diyor
Heyallam ya hakaret etmicem

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,887
4,956
113
21.05 de Türkiye galibiyetinin oranı Betlivo da 4.50 ydi dost avusturya ya 1.70 'di arkadaşım 1 k bastı 4.5 k aldı
Kanka şaka mı yapıyorsun diyorum ki tur atlar bahsi farklı birşey maçı kazanır bahsi farklı birşey.Penaltılarda kazansaydık yine tur atlayacaktık ama maçı kazanmış olmayacaktık farkı bu