Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çok Para Kaybettim

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Büyük risk al tek maç 2 orana at gitsin kasayı

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Geçen slotta 190k kazanmıştın niye geri verdinki yazık etmişsin Euro2024 maçları taraf bahsi almiyacan çünkü hepsi denk takımlar genelde alt bitiyor en çokta 3.5 alt oluyor bundaki maçlar genelde 2.5 alt olur oynayacaksan öyle değerlendir

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
852
318
63
Hollanda ve Türkiye maçına 11.5 üst korner deseydin şuan o 90 k 400 k olmuştu. İkisinin toplam oranı 4 ü geçiyordu

bugy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
466
206
43
bi kaç hafta oynama da görelim 100 mü kalıyor don mu kalıyor
göz ucuyla dahi kumara bakıp dahil oluyorsan
mahvolacaksın! herkes gibi.
o yüzden boş muhabbeti geçin.
yeni başlayan gençlerde bu sürekli bilmiş gibi konu açması,her fırsatta para hesabı yapmaya çalışması,ben batmayacam ben zekiyim, hesaplıyorum ayakları. geçin bunları.
tek gerçek, forum vb, kumarla alakalı zerre ne varsa tekte silip atmaktır. varlığından bihaber olmaktır.
kumar nesil dinlemez,zeka dinlemez!
kumarın sonu sefalettir.
silin her şeyi ve çekin gidin.bunu yapamayan benim gözümde mutlak kaybedendir, gün görmeyendir. gerisi bahanedir, çocukluktur.
daha şeytanla karşılaşmadınız.
Şeytanla anlaşma olmaz.
Madem bunları biliyorsun sen niye forumdasin ya da burdasın

pirlo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,692
2,398
113
Her kaybeden konu açıyor awk.
Ağlama duvarı sanki burası.
Dur 2 gözyaşı da ben dökeyim.
Son 1 haftadır hangi bahsi aldıysam gelmedi.
Slot oynayayım dedim o da olmadı.
30k cepten yedik.

Nach00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,054
203
63
Öğrenci adamız 24 haziran günü 190binlere çıkmışken 24 hazirandan bu yana toplam 90 bin TL kaybettim sadece EURO2024 maçlarında.200bin hedefim varken 100binlere geri düştüm şu son 7 günde psikolojimi alt üst ettiler 7 günde 90 BİN kaybettiğim aklıma geldikçe deli oluyorum sinir oluyorum.Allah belasını versin bu euro2024 maçlarının başka birşey demiyorum.İçimde kalmasın öyle bi anlatayım dedim.Bukadar iyi giderken son 7 günde her bastığımın yatması insanı delirtti.Şimdi diyenler olacak ben - bilmem kaçtayım borç harç vs de işte nebiliyim bu bile benim psikolojimi alt üst etmeye yetti yani.
190 ile 200 arasında uçurum yok. Adı üstünde kumar. Bir saatte 200k kazanan 5 saatte 300k veriyor geri. Bir kere kazanınca devamı gelecek sanıyorsun. Hatta bazen bir kazanç süresi oluyor. 3 5 hafta full kazanç. Sonra bir günde kazandığının mislini veriyorsun.
Hedefi 200k olan biri 190k da çıkmalı zaten. Çıkamıyorsan sende bağımlısın. Bunun öylesi böylesi yok. Bağımlısın.
Bırakabiliyorsan bırak. Bırakamıyorsan alış. Ötesi yok bu yolun.

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,147
800
113
Hollanda ve Türkiye maçına 11.5 üst korner deseydin şuan o 90 k 400 k olmuştu. İkisinin toplam oranı 4 ü geçiyordu
Birine 0-3 Skor diğerine 1-2 skor oynasaydı da 1.5 milyon olurdu. Maç bittikten sonra şöyle böyle demenin anlamı yok Halanın bıyığı olsa amcan olurdu