Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Covid19 Testim Pozitif Çıktı

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşlar dün test yaptırdım bugün aradılar testimin pozitif çıktığını söylediler şuanda herhangi bi semptom yok gibi vücudumda olan tanıdığım kişiler genelde söylediği eklem ağrısı tat alamama diyorlardı çok şükür şuanda öyle bişey yok aranızda olan arkadaşlar şuan acaba hafif mi geciriyorum yoksa 2 3 sonra daha net mi belli olur

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
Arkadaşlar dün test yaptırdım bugün aradılar testimin pozitif çıktığını söylediler şuanda herhangi bi semptom yok gibi vücudumda olan tanıdığım kişiler genelde söylediği eklem ağrısı tat alamama diyorlardı çok şükür şuanda öyle bişey yok aranızda olan arkadaşlar şuan acaba hafif mi geciriyorum yoksa 2 3 sonra daha net mi belli olur
Herkeste aynı olmuyor benim arkadaşım olmuştu iş yerinde test yapmışlar çocuk söylemeseler haberi bile yoktu 14 gün yattı evde. Futbolcuları düşün adamlar mac oynarken haberi olabiliyor :) o yüzden yaşlılarda sıkıntı olabiliyor ama tamamen bünye meselesi

Heisenberg

Atanamayan Mendel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
600
869
93
daha belirtiler başlamamış yaklaşık ik iç gün sonra tat koku eklemlerde ağrılar olur geç miş olsun ülkede kapmayan yok gibi bende bir gün boyunca kusma ve sırtta aşırı derecede ağrı vardı ayakta kalamıyordum

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
daha belirtiler başlamamış yaklaşık ik iç gün sonra tat koku eklemlerde ağrılar olur geç miş olsun ülkede kapmayan yok gibi bende bir gün boyunca kusma ve sırtta aşırı derecede ağrı vardı ayakta kalamıyordum
Sağlık bakanlığından gelen hapları içmeyi düşünmüyorum kardeşim sıkıntı diyolar kalp krizi diyolar sen kullandinmi

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Kardeş benim 4. Günüm.
Bende de halsizlik ve öksürük dışında bi belirti yoktu.
Ilaclari kullan bi zararı yok.

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Sağlık bakanlığından gelen hapları içmeyi düşünmüyorum kardeşim sıkıntı diyolar kalp krizi diyolar sen kullandinmi
İlaçların dediğin gibi yan etkisi oluyor. Bende 3 gün boyunca aşırı çarpıntı yaptı kalp krizi geçirdim sandım öyle etkiliydi isteren kullanmayabilirsin

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
3 milyon tane suruyeli var ama hicbirinde virüs yok 😄 ölende yok

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
İlaçların dediğin gibi yan etkisi oluyor. Bende 3 gün boyunca aşırı çarpıntı yaptı kalp krizi geçirdim sandım öyle etkiliydi isteren kullanmayabilirsin
Aynen kardeşim kalp krizi geçirme olasılığı yüksek diyolar öyle ölen çok olmuş o yüzden kullanmicam

mkose20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
164
40
28
İlaçlarını verdikleri şekilde kullan bazıları kan sulandırıcı kullanıyor üstüne ayrıca kekik bitkisini aktardan aldır kullan çay yerine sürekli onu iç araştır istersen kekik bitkisini çok övüyor herkes sakın beslenmeden düşme bol bol ye iç çık geçmiş olsun Allah tüm hastalara şifa versin

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Aşıyi vurulmayi dusunenler varsa kesinlille vurulmayin. Kanser hastalaei gibi zamanla erirsiniz. Bu kovid olayini algilarla.medyayla.vok fazla.buyutenler amaclarina ulasti simdi sira bu isten para kazanmaya geldi.kendinizi kullandirip sagliginizi kaybedip egemen guclere para kazandirmayin

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,635
6,540
113
Hocam gecmis olsun cevrendeki arkadaslarimindan atlatanlardan parol bile icen olmadi sadece birinde tat koku gitti yasi ileri akrabalarda etkileri gorundu kisiden kisiye degisiyo sende umarim sifir yan etkiyle atlatirsin

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Aşıyi vurulmayi dusunenler varsa kesinlille vurulmayin. Kanser hastalaei gibi zamanla erirsiniz. Bu kovid olayini algilarla.medyayla.vok fazla.buyutenler amaclarina ulasti simdi sira bu isten para kazanmaya geldi.kendinizi kullandirip sagliginizi kaybedip egemen guclere para kazandirmayin
Bir bitmediniz ya

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
Ne alaka be kardeşim böyle düşünmen cidden üzücü

Aytac1940

Üye
Yeni Üye
31
5
8
Herkes pozitif kardeşim geçmiş olsun korkma vücut direncini yüksek tut. Bal pekmez varsa bol bol ye 5gün gecer kronik rahatsızlığın yoksa

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
Solunum sorunun yoksa atlatıp gidiyorsun ben öyle oldum ama bende atlattıktan 15 gün sonra kol ve bacaklarda kaşıntı başladı alerji gibi 1 haftadır kaşınıyor hastalık bitti kaşıntı devam

Heisenberg

Atanamayan Mendel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
600
869
93
Ne alaka be kardeşim böyle düşünmen cidden üzücü
Arkadaş haklı olma payı var üretilen Biontech aşısı yeni mRNA ile üretildi gen aktivasyonu diyebiliriz aşının yan etkisi kişilerde görülmese bile sonraki nesilde gen hasarı hastalıklarını çeşitli bazı olylari tetikleyecegi aşikar yinede daha iyi bir aşı olabilir iki yıl sonra

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Arkadaş haklı olma payı var üretilen Biontech aşısı yeni mRNA ile üretildi gen aktivasyonu diyebiliriz aşının yan etkisi kişilerde görülmese bile sonraki nesilde gen hasarı hastalıklarını çeşitli bazı olylari tetikleyecegi aşikar yinede daha iyi bir aşı olabilir iki yıl sonra
kardeşim affedersin ama bu acıklamayı, yazıyı hangi sıfatla yapıyorsun? dayanagın nedir? ünvanın nedir? sen kimsin ki millete bu şekilde bilgi verecek bir açıklama yapabiliyorsun? sagdan soldan kulaktan duyma bilgilerle millete boş fikirler vermekten vazgeçin artık. madem bu kadar bilgilisin sen bul aşıyı da kullanalım. allah bilir maskeyi dogru takamayan tiplerden birisinizdir. ya sabır ya tüm dünya salak tüm dünya aptal ama bizim halk her zaman büyük oyunu görüyor ya inanamıyorum gerçekten

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Arkadaslar bahsi gecen aşıyi denemek icin vurduklari 1 kiside belirlenemeyen bir hastalik cikmisti ve bi tanesi de hayatini kaybetmisti.bu planlar yuzlerce senelik planlar. Bir nesli yok etmek amacli planlar. Uyanik olmakta yarar var. Bu hastaneler yaptik diye ovunup yalandan saglikta devrim diyenler acaba pozitif cikanlari bile mecburem evlerine yolladiklrni bliyorlar mi.drum.boyleyken aşı falan kim takar.ben sahsen asla vurulmam.bu benim fikrim

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
kardeşim affedersin ama bu acıklamayı, yazıyı hangi sıfatla yapıyorsun? dayanagın nedir? ünvanın nedir? sen kimsin ki millete bu şekilde bilgi verecek bir açıklama yapabiliyorsun? sagdan soldan kulaktan duyma bilgilerle millete boş fikirler vermekten vazgeçin artık. madem bu kadar bilgilisin sen bul aşıyı da kullanalım. allah bilir maskeyi dogru takamayan tiplerden birisinizdir. ya sabır ya tüm dünya salak tüm dünya aptal ama bizim halk her zaman büyük oyunu görüyor ya inanamıyorum gerçekten
Kardes ksura bakma ama hele bi aşi gelsin o zaman buralarda olursan ve asiyi vurulup yamulursan durumundan bizj haberdar edersin.