Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cratos Royal 30 TL Deneme Bonusu

elber1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
101
185
43
Arkadaşlar 50-100 gönderiyor diye yatırım yapmayın sakın. Ben yaptım 8 saat sonra çekimi iptal edip kural dışı hareket diye ana parama çektiler. 5 para etmez bir site

Samo54

Üye
Yeni Üye
15
4
3
Samet

yazıyi olduğu gibi paylaşınca Freespin kodu veriyor arkadaşlar.

3 liradan çeviriyor spinleri.

[PAYLAŞ VE KAZAN]
Şansınıza 5 ila 25 arası ÜCRETSİZ DÖNÜŞ hakkı kazanırsnız.
Çekim yapabilmek için Alınabilir Bakiyeniz minimum 200 TL olmalıdır.
Yatırım şartı olmadan 200₺ ikramiye kazanın.

Bu bonusu kullanabilmeniz için Forum sayfalarında veya Telegram gruplarında paylaşım yapıp ekran görüntüsü iletmeniz gerekmektedir.
[Sitemizin linkini de eklemeyi unutmayın... t.ly/Goldspin

kadq45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
607
104
43
Aynen kimse para yatırmasin denme bonusu aldim çevrimi tamamladım 50 TL yatırdım deneme bonusu kazancını sildiler ana paranizi 1.30 dan cevririn dediler çevirdim 123 lira çekim verdim reddeildi 150 çekebilirsiniz denildi onu da cektirmediler

kokoz25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
126
23
18
Arkadaslar bu sitee sakin guvenip para yatirmayin nedeni ise 100 tl yatirim yapip hicbir bonus Almadan 2000 tl cekim verdim kazandim baba parayi gondermemek icin ip cakismasi bananesini spyluyor sanki deneme bonus ile cekiyorum valla billa yatirim yapip bonus bile almadim bide yani

Fthnzl41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
373
63
ödemiyor site 4k bakiye oyalıyorlar

Kadir191919

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
13
8
Bu siteye dikkat edin ..slot oyununda bonus girerseniz 400 tl üstü kazanç verirse sistemleri bunu jackpot olarak gösterip kazancın 10x çevrimini istiyor.. siken bi sote uzakl durun